Захворіло у світі
1,095,917 осіб
Померло у світі
58,787 осіб
Вилікувалось у світі
225,796 осіб
Захворіло в Україні
1072 особи
Померло в Україні
27 осіб
Вилікувалось в Україні
23 особи
НКРЗІ отримала заяву про видачу ліцензії на цифровий стільниковий зв'язок CDMA-800

НКРЗІ отримала заяву про видачу ліцензії на цифровий стільниковий зв'язок CDMA-800

Заявки подано на частоти в Дніпропетровській, Донецькій, Запорізькій, Луганській, Полтавській, Харківській, областях і Севастопол

НКРЗІ отримала заяву про видачу ліцензії на цифровий стільниковий зв'язок  CDMA-800
Фото: pixabay.com

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформатизації (НКРЗІ) отримала заяву про видачу ліцензії на користування радіочастотним ресурсом для цифрового стільникового радіозв’язку CDMA – 800. Про це повідомляє прес-служба НКРЗІ.

Телекомунікаційна компанія Інтертелеком подала заявку на додаткові частоти під CDMA-800. Про повідомив заступник директора компанії Олексій Хахлюк в коментарі для Ліга.нет.

Заявки подано на частоти в Дніпропетровській, Донецькій, Запорізькій, Луганській, Полтавській, Харківській, областях і Севастополі.

НКРЗІ отримала заяву про видачу ліцензії на CDMA – 800

Йдеться про смуги в діапазонах 827 ... 829, 873 ... 874, 840 ... 843, 885 ... 888 МГц. За цей спектр, за словами Хахлюка, доведеться заплатити десятки мільйонів гривень.

Інтертелеком зараз отримує додаткові частоти в каналах, де у оператора їх не вистачає, щоб потім віддати державі частину спектру на потреби 4G.

Собі компанія хоче залишити 5 МГц суцільні смуги по всій Україні під потрібні CDMA і ще на 5 МГц подати заявку на LTE. Мова про 1-8 каналах. Решта частоти (9-11 і 14-15 канали) Інтертелеком, за словами Хахлюка, планує здати державі в рамках 4G рефармінг. Зокрема, 14-15 канали знадобляться для організації мобільними операторами голосового зв'язку E-GSM.

Детальніше про впровадження 4G в Україна читайте у матеріалі Mind «4G для всієї країни: як адміністрація Зеленського пропонує поліпшити мобільний зв'язок».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію