Захворіло у світі
163,728,900
Померло у світі
3,393,648
Вилікувалось у світі
143,374,060
Захворіло в Україні
2,156,000
Померло в Україні
48,184
Вилікувалось в Україні
1,864,593
Російські нафтовидобувні компанії припиняють в Сибіру свою роботу через пожежі

Російські нафтовидобувні компанії припиняють в Сибіру свою роботу через пожежі

Робітників евакуюють вертольотами

Російські нафтовидобувні компанії припиняють в Сибіру свою роботу через пожежі
фото DR

Масштабні лісові пожежі в Сибіру призвели до того, що провідні російські нафтовидобувні компанії почали евакуацію робітників і припинили бурові роботи в регіоні. Про це пише Reuters з посиланням на джерела в галузі.

Видобуток російської нафти впав на початку липня до мінімального рівня за останні три роки. Це було пов'язано з поставками забрудненої нафти в Європу по нафтопроводу «Дружба» і призвело до скорочення експорту.

На сьогодні «Роснефть», «Газпромнефть» та інші великі компанії зіткнулися з іншою проблемою: нафтовидобутку загрожують лісові пожежі, які охопили Сибір.

Джерело Reuters в компанії, яка обслуговує Куюмбінське нафтове родовище в Красноярському краї (його розробляє «Роснефть»), заначає, що бурові роботи повністю були зупинені минулого тижня через пожежі. Сильне задимлення заважає вертольотам, за допомогою яких проводиться евакуація робітників.

«Іноді видимість становить близько 20 метрів... Неможливо дихати і працювати. Ми були змушені зупинити всі роботи на кілька днів минулого тижня», – розповів співрозмовник, додавши, що йому невідомо про точні рівні падінні видобутку.

Джерело в компанії «Роснефть» розповіло, що компанія вже вжила заходів щодо забезпечення безпеки співробітників і нафтовидобувних потужностей. За його словами, пожежі поки що не вплинули на загальний рівень видобутку.

«Роснефть», яка щодня видобуває близько 4,6 млн барелів на день, раніше планувала збільшити втричі видобуток за рахунок розробки трьох нових родовищ у Сибіру – Куюмбінське, Тагульське і Російське.

Тим часом в Міноборони РФ запевнили, що військові літаки будуть здійснювати по 15 вильотів на день для гасіння пожеж у Сибіру.

Між тим Слідчий комітет РФ порушив першу кримінальну справу через халатність, що призвела до масштабних пожеж.

Раніше Трамп запропонував Путіну допомогу із гасінням пожежі в Сибіру.

Тим часом екологи попереджають, що лісові пожежі в Сибіру вплинуть на клімат по всій планеті.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті