Коломойський заперечує придбання активів у США за кошти ПриватБанку

Коломойський заперечує придбання активів у США за кошти ПриватБанку

Олігарх заявив, що є лише портфельним інвестором у американському бізнесі

Коломойський заперечує придбання активів у США за кошти ПриватБанку
Ігор Коломойський
Фото: УНІАН

Олігарх Ігор Коломойський заперечує придбання активів у США за кошти ПриватБанку. Про це Коломойський розповів у інтерв’ю російському «РБК». 

Коментуючи позов ПриватБанку у штаті Делавер, Коломойський підкреслив, що не згоден зі змістом позову. 

«У позові сказано, що ми взяли в Приватбанку гроші і на них купили нерухомість. Ми не брали у них гроші, а нерухомість купували на свої гроші», – прокоментував він.

Окрім того, олігарх сказав, не бере участь в американському бізнесі з точки зору поточного менеджменту, а є портфельним інвестором.

За його словами, нерухомість має відношення до компаній, а якісь компанії мають відношення до нього, однак Коломойський лише один з акціонерів, з пакетом близько 30%.

Також, олігарх відмітив, що не планує ніякого бізнесу у Росії з принципових міркувань. 

«Якщо до кінця мого життя Крим не повернуть, то 100 відсотків Росія для мене закрита», – відмітив Коломойський.

Раніше повідомлялося, що в останні роки американська Optima Management Group Коломойського, яка фігурує в позові ПриватБанку, значно скоротила портфель нерухомості у США.

Нагадаємо: 21 травня цього року ПриватБанк подав позов проти Коломойського в суд США. Банк звинувачує Коломойського у відмиванні мільярдів за допомогою компанії в штаті Делавер.

Пізніше, у червні ПриватБанк розкрив деталі позову проти Коломойського у США.У позовній заяві стверджується, що з 2006 року по 2016 рік  загальний рух грошових коштів у відмиванні грошей у ПриватБанку на Кіпрі склало $470 млн. Справа з відмивання грошей екс-власниками ПриватБанку у США може стати наймасштабнішою у світовій історії.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло