Коломойський скоротив портфель нерухомості у США – ЗМІ

Коломойський скоротив портфель нерухомості у США – ЗМІ

За останні роки Optima Management Group продала низку активів

Коломойський скоротив портфель нерухомості у США – ЗМІ
Ігор Коломойський
Фото: УНІАН

В останні роки американська Optima Management Group, яка фігурує в позові ПриватБанку про відмивання коштів колишніми власниками фінустанови, значно скоротила портфель нерухомості у Сполучених Штатах Америки. Про це йдеться в матеріалі zn.ua.

Колись Optima Ventures володіла  більше ніж 260 000 метрів комерційної нерухомості у Клівленді, за останні роки компанія продала низку активів. Зокрема, Cleveland Scene,  минулого року за $38 млн Rugy Realty було продано офісний центр AECOM, що належав Optima з серпня 2010 року, який тоді вона придбала за $46,5 млн

Варто додати, що коли Optima купляла це приміщення воно було заповнене орендаторами на 90%, а під час продажу 45% його офісів спорожніли, а само приміщення, потребувало вкладень ще щонайменше $10 млн у ремонт.

Також на продаж  влітку 2010 року було відправлено історичну будівлю Huntington Building  яку було придбано в квітні 2018 року за $18,5 млн. Новий власник охарактеризував таку купівлю як «зяючу діру в пожвавленому центрі міста», що потребує величезних інвестицій.

Також Optima  намагалася продати офісний центр 55 Public Square, який придбала за $34 млн у 2008 році. На момент продажу приміщення було порожнім, потребувало ремонту, а його ринкова вартість складала близько $20 млн, але потенційний покупець відмовився від купівлі.

В січні 2018 року сталеливарний завод Kentucky Electric Steel, що належав Optima Acquisitions і свого часу був одним з найбільшим виробником штату, оголосив про звільнення 113 співробітників та закриття. У вересні того ж року завод вдалося  врятувати новому власнику – компанії Steel Dynamics Inc.

Інший підконтрольний структурам Ігоря Коломойського сталеливарний завод Warren Steel Holdings, що також належав Optima Acquisitions, назавжди припинив свою діяльність 2016 року.

«Вочевидь Коломойський не інвестував достатньо ресурсів у свої американські ресурси, а позов ПриватБанку  та розслідування ФБР, які загрожують їх конфіскацією, лише прискорять його визволення від цією власності. Та поки суд не наклав арешт на майно  відповідачів  в якості забезпечення позову, ще є час влаштувати громадський розпродаж», – зазначається в матеріалі zn.ua.

На власників ПриватБанку ФБР звернуло увагу  ще в розпал української банківської кризи, адже Сполучені Штати непокоїло, що поки Міжнародний валютний фонд намагається повернути стабільність українському фінансовому сектору, Нацбанк видає рефінансування для кептивних банків та начебто не помічає, як рефінансування одразу виводять з країни.

Нагадаємо: ПриватБанк розкрив деталі позову проти Коломойського у США.У позовній заяві стверджується, що з 2006 року по 2016 рік  загальний рух грошових коштів у відмиванні грошей у ПриватБанку на Кіпрі склало $470 млрд. Справа з відмивання грошей екс-власниками ПриватБанку у США може стати наймасштабнішою у світовій історії.

Більше про активи екс-власників банку читайте за посиланням.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті