Захворіло у світі
6,511,713
Померло у світі
386,073
Вилікувалось у світі
2,807,420
Захворіло в Україні
25,411
Померло в Україні
747
Вилікувалось в Україні
11,042
Менеджери «АрселорМіттал Кривий Ріг» зустрілись з Зеленським

Менеджери «АрселорМіттал Кривий Ріг» зустрілись з Зеленським

В найближчі п'ять років інвестиції у виробництво компанією складуть понад $1,8 млрд

Менеджери «АрселорМіттал Кривий Ріг» зустрілись з Зеленським
фото www.flickr.com/photos/reallyboring

Топ-менеджмент «АрселорМіттал Кривий Ріг» зустрілися в 12 липня цього року з президентом Володимиром Зеленським та днями провели переговори з представниками Офісу Президента. В ході зустрічей були обговоренi можливості поліпшення екологічної ситуації та впровадження соціальних проектів в Кривому Розі. Про це повідомляє прес-служба компанії.

В результаті сторони домовилися про те, що  «АрселорМіттал Кривий Ріг» продовжить глобальну модернізацію підприємства – в найближчі п'ять років інвестиції складуть понад $1,8 млрд, що дасть можливість скоротити викиди в атмосферу на 50-55%. У тому числі будуть реалізовані масштабні інвестиційні проекти в агломераційному виробництві, на частку якого припадає близько 2/3 всіх викидів меткомбінату. Реконструкція аглоцеха № 2 і будівництво фабрики огрудкування дозволить закрити застарілі аглофабрики.

Крім цього, підприємство підготувало план короткострокових ініціатив щодо зниження навантаження на навколишнє середовище План був переданий особисто президенту, він передбачає зменшення викидів в атмосферу на 10-15% в найближчі кілька місяців.

Компанія отримала можливість продовжити реалізацію інвестиційного проекту по будівництву комплексу відділення безперервного розливання сталі (МБЛЗ-2,3). Зокрема, відновлено пусконалагоджувальні роботи, які були зупинені після проведення співробітниками СБУ обшуку 20 липня о рамках розслідування кримінальної справи за статтею 441 КК ( «Екоцид»).

Підприємство також планує активно працювати з Урядом України за програмами корпоративної соціальної відповідальності (КСВ). Одним з основних напрямків стане охорона здоров'я, а саме – покращення умов з профілактики та лікування городян, в тому числі розвиток сфери медичних послуг в Кривому Розі.

«Підприємство підтримало ініціативу Офісу Президента України щодо створення в Кривому Розі Фонду здоров'я, який буде сформований за участю різних підприємств регіону. Кошти Фонду планується інвестувати в розвиток медичної бази міста. «АрселорМіттал Кривий Ріг» готовий стати одним з учасників даного пулу підприємств і вносити по 100 млн грн на рік», – йдеться в повiдомленнi.

В рамках КСВ і розвитку спорту в місті «АрселорМіттал Кривий Ріг» візьме участь в капітальному відновленні (ремонті) стадіону «Металург» в Кривому Розі. Підприємство вкладе в цей проект 50 млн грн: за 25 млн грн – в 2019 і 2020 роках.

Офіс президента також висловив зацікавленість в будівництві нових бетонних доріг в країні з використанням шлаків металургійного виробництва. Це дасть можливість створити якісну інфраструктуру в регіонах і розвантажити шлакові відвали на металургійних підприємствах. Стратегічним партнером держави в цьому напрямку готовий виступити «АрселорМіттал Кривий Ріг».

Нагадаємо, як повідомляв Mind, СБУ порушила кримінальну справу у відношенні «ArcelorMittal Кривий Ріг» через  забруднення довкілля, під час обшуку на підприємстві,  СБУ вилучила частину обладнання «ArcelorMittal Кривий Ріг» та зупинила інвестпроект вартістю $150 млн.

Згодом бізнес висловив стурбованість ситуацією, що склалася навколо «ArcelorMittal Кривий Ріг», зазначивши, що Європейська бізнес-асціація  розглядає це як сигнал перезрілої реформи правоохоронних органів.

При цьому в ArcelorMittal заявили, що отримають $1 млн збитків через дії СБУ.

Пізніше 4-ий номер у виборчому списку партії «Слуга народу» Давид Арахамія спрогнозував, що скандал з «ArcelorMittal» вщухне вже за 2-3 тижні і додав, що немає ніякої заборони для компанії продовжувати господарську діяльність.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті