Захворіло у світі
41,705,699
Померло у світі
1,137,333
Вилікувалось у світі
28,349,541
Захворіло в Україні
330,396
Померло в Україні
6,164
Вилікувалось в Україні
137,578
Instagram, YouTube і Facebook можуть сплатити мільйонні штрафи за шкідливий контент

Instagram, YouTube і Facebook можуть сплатити мільйонні штрафи за шкідливий контент

Якщо компанії не зможуть вчасно видаляти відео, то платитимуть до 5% своїх доходів у вигляді штрафу

Instagram, YouTube і Facebook можуть сплатити мільйонні штрафи за шкідливий контент
фото pixabay.com

Великі соціальні платформи, такі як Instagram, Facebook і YouTube можуть зіткнутися з величезними штрафами за нездатність видалити шкідливі відео, це ще один жорсткий захід з боку уряду Великобританії щодо контролю контенту соцмереж, пише cnet.com.

У понеділок уряд заявив, що відповідно до нових правил, які будуть введені наступного року, технологічні компанії повинні будуть платити до 5% своїх доходів або навіть зіткнутися з обмеженням або припиненням їх роботи, якщо не зможуть вчасно видаляти контент, повʼязаний з насильством, жорстоким поводженням з дітьми або порнографією.

Британський регулятор Ofcom візьме на себе відповідальність з 19 вересня наступного року відслідковувати дії інтернет-компаній у боротьбі зі шкідливими відео. Згодом в Великобританії буде створено «суперрегулятор» для контролю за подібним шкідливим контентом.

«Ці нові правила є важливим першим кроком у регулюванні обміну відео в інтернеті, і ми будемо тісно співпрацювати з урядом для його реалізації... Ми також підтримуємо плани піти далі і схвалити закони, що передбачають більш широкий набір засобів захисту, включаючи обов'язок інтернет-компаній дбати про своїх користувачів», – йдеться в заяві представника Ofcom.

Нові правила ще не були затверджені парламентом, проте консультації на цю тему проведуть до кінця літа. Їх реалізацію забезпечить директива ЄС, яка передбачає посилення регулювання послуг телебачення та інтернету, в тому числі платформ для обміну відео.

Раніше повідомлялося, що Facebook, Google та Twitter створили робочу групу для боротьби з сумнівним контентом у соцмережах.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті