Кабмін: спеціальних цін на енергоносії для Луганщини не буде

Кабмін: спеціальних цін на енергоносії для Луганщини не буде

Відповідне рішення буде ухвалено на черговому засіданні уряду

Кабмін: спеціальних цін на енергоносії для Луганщини не буде
Володимир Гройсман
фото https://www.kmu.gov.ua

Уряд не буде вводити спеціальних регульованих цін на енергоносії для енергогенеруючих компаній на Луганщині. Про це йшлося під час спеціальної урядової наради, яку ініціював прем’єр-міністр України Володимир Гройсман після обговорення ситуації на урядовому засіданні, повідомляє Урядовий портал.

«Кабінет Міністрів ініціює ухвалення рішення про забезпечення суб’єктів генерації Луганщини енергоносіями без застосування регульованої спеціальної ціни та прискорення робіт з будівництва альтернативних ліній енергопостачання в регіон», – йдеться в повідомленні.

Під час наради прийнято рішення про забезпечення суб’єктів генерації енергоносіями без застосування регульованої спеціальної ціни. Відповідне рішення буде ухвалено на черговому засіданні уряду. Одночасно НЕК «Укренерго» доручено прискорити реалізацію проекту будівництва альтернативної лінії енергозабезпечення.

Раніше Кабінет Міністрів зобов’язав НАК «Нафтогаз України» продавати газ на «ДТЕК Східенерго» по ціні 2895 грн за 1000 куб. м тобто на 40% дешевше, ніж нинішня ціна газу для населення. 

Своєю чергою НАК «Нафтогаз Україна» заявив, що постачання газу приватній структурі за штучно заниженою ціною, позбавить доходів державний бюджет 2020 року. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло