Захворіло у світі
60,973,636
Померло у світі
1,432,048
Вилікувалось у світі
39,070,026
Захворіло в Україні
693,407
Померло в Україні
11,909
Вилікувалось в Україні
326,238
ДВС арештувала майже 93% акцій «Укртелекому» за борги перед Ощадбанком

ДВС арештувала майже 93% акцій «Укртелекому» за борги перед Ощадбанком

Арештовані акції «Укртелекому» мають бути продані в процедурі виконавчого провадження з прилюдних торгів для погашення боргів ТОВ «ЕСУ»

ДВС арештувала майже 93% акцій 	«Укртелекому» за борги перед Ощадбанком
Фото: Ощадбанк

Державна виконавча служба (ДВС) наклала арешт на майже 93% акції «Укртелекому» за борги ТОВ «ЕСУ» (власник пакета акцій «Укртелекому») перед Ощадбанком. Про це йдеться у прес-релізі Ощадбанку.

«У встановлені проспектом емісії строки ТОВ «ЕСУ» не здійснило погашення облігацій та не сплатило нарахований купонний дохід, у зв’язку з чим Ощадбанк стягнув заборгованість у судовому порядку. Судові процедури тривали майже два роки. При цьому ТОВ «ЕСУ» намагалось у судовому порядку отримати розстрочку виконання рішень судів, однак Верховний Суд визнав обґрунтованою позицію Ощадбанку, і розстрочку було скасовано», – йдеться у повідомленні.

Арештовані акції «Укртелекому» мають бути продані в процедурі виконавчого провадження з прилюдних торгів для погашення боргів ТОВ «ЕСУ» перед банком у розмірі майже 1,8 млрд грн.

Нагадаємо: Державна виконавча служба відкрила виконавче провадження з примусового виконання наказу Госпсуду Києва від 11 вересня 2018 року про стягнення з ТОВ «ЕСУ» 810 млн грн заборгованості за облігаціями на користь Укрексімбанку.

В липні, Верховний Суд задовольнив касаційну скаргу Ощадбанку та скасував рішення судів першої та апеляційної інстанцій про розірвання договору купівлі-продажу облігацій (емітентом яких є ТОВ «ЕСУ» – мажоритарний акціонер Укртелекому), укладеного між Ощадбанком та «Укртелекомом».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті