Мінрегіонбуд запроваджує обов’язкове сортування сміття в готелях з жовтня

Мінрегіонбуд запроваджує обов’язкове сортування сміття в готелях з жовтня

У приміщеннях українських готелів почнуть встановлювати контейнери для сортування сміття

Мінрегіонбуд запроваджує обов’язкове сортування сміття в готелях з жовтня
фото pixabay.com

З 1 жовтня цього року в Україні почнуть діяти нові державні будівельні норми (ДБН) щодо проектування готелів, в яких будуть передбачені обов’язкові вимоги щодо облаштування сучасних систем роздільного сортування сміття. Про це заявив заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Лев Парцхаладзе, повідомляє прес-служба відомства.

«Ця корисна ініціатива сприятиме зменшенню шкідливого впливу на середовище та навчатиме культурі поводження із відходами. Вона запроваджується з 1 жовтня при проектуванні нових або реконструкції існуючих готелів. Ми маємо відходити від радянських практик збирання сміття і назавжди залишати в минулому такі речі, як сміттєпроводи», – наголосив він.

Згідно зі змінами у ДБН, у житлових і громадських приміщеннях готелів необхідно передбачати системи роздільного сортування сміття, а також системи очищення від сміття і пилоприбирання. Вміст пилу в повітрі житлових приміщень готелів повинен бути не більше ніж 0,15 мг/м2. Раніше ж у готелях заввишки 2 поверхи і вище 

Державні будівельні норми (ДБН) – обов’язкові до виконання нормативні акти, які використовуються під час проектування нових та реконструкції існуючих будівель, кварталів, мікрорайонів, вулиць і доріг відповідно до їх призначення.

Раніше Мінрегіон повідомив, що нові державні будівельні норми (ДБН) щодо проектування житлових будинків, які опубліковано 20 серпня 2019 року, вводять низку принципових змін в будівництві і реконструкції житла та обов’язково влаштовувалися сміттєпроводи.вступають в дію з 1 грудня цього року.

Як повідомлялось, Мінрегіонбуд запропонував встановити нову вимогу щодо згоди мешканців будинку на проведення реконструкції – не менше 75% власників квартир та іншого нерухомого майна в межах кварталу.

Нагадаємо: Мінрегіонбуд оновив ДБН щодо проектування готелів, у яких посилено обов’язкові вимоги дотримання пожежної безпеки будівель готелів та запроваджено нові сучасні системи пожежогасіння.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло