Захворіло у світі
6,318,040
Померло у світі
376,885
Вилікувалось у світі
2,725,627
Захворіло в Україні
24,340
Померло в Україні
727
Вилікувалось в Україні
10,078
Члени наглядової ради Ощадбанку планують оскаржити в суді рішення НБУ

Члени наглядової ради Ощадбанку планують оскаржити в суді рішення НБУ

Йдеться про відхилення НБУ кандидатур майже всіх членів наглядової ради Ощадбанку

Члени наглядової ради Ощадбанку планують оскаржити в суді рішення НБУ
Фото: Facebook/Ощадбанк

Члени наглядової ради Ощадбанку, кандидатури яких відхилив Нацбанк, планують відстоювати свою репутацію в суді. Про це повідомляє Економічна правда. 

«Члени наглядової ради Ощадбанку – це висококваліфіковані професіонали з багаторічним досвідом роботи, який безумовно свідчить про їх компетенції і відмінною репутації на вітчизняній та міжнародній арені. Ми твердо переконані, що рішення НБУ було упередженим і необгрунтованим і не відповідало встановленим процедурам і нормам.Таким чином, воно не відповідає процедурним і правовим вимогам належного державного управління «, – сказав голова наглядової ради Ощадбанку Шевки Аджунер.

За його словами, про це свідчить і повна відсутність прозорості цього помилкового рішення, в якому єдиним обгрунтуванням зазначено негативні результати співбесіди.

«Важко уявити собі велику безконтрольність і зверхність. Тому ми це рішення перевіримо на предмет законності в українських судах. Ми впевнені, що воно не витримає такої перевірки і буде скасовано», – додав Аджунер.

Нагадаємо: НБУ відхилив кандидатури більшості членів ради «Ощадбанку». Регулятор зазначив, що призначення голови правління має відбуватися за результатами конкурсу, відповідно до запровадженої реформи корпоративного управління у держбанках. Натомість, наглядова рада «Ощадбанку» без проведення конкурсу прийняла рішення продовжити контракт із нинішнім головою правління на 5 років.

До цього, 23 травня цього року, Кабмін призначив нові наглядові ради ПриватБанку, Укрексімбанку та «Ощадбанку».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті