Пекін вийде із списку топ-200 найзабрудненіших міст світу до кінця року – Reuters

Пекін вийде із списку топ-200 найзабрудненіших міст світу до кінця року – Reuters

Тим не менш, рівень забруднення в 2019, скоріше за все, все одне перевищуватиме норму в чотири з половиною рази

Пекін вийде із списку топ-200 найзабрудненіших міст світу до кінця року – Reuters
фото www.flickr.com/photos/[email protected]

Китайська столиця ще до кінця року може вийти із списку двохсот найбільш забруднених міст світу. Дані швейцарської компанії, яка спеціалізується на якості повітря IQAir свідчать про те, що концентрація небезпечного смогу в Пекіні в серпні впала до найнижчого рівня за всю історію спостереження. Про це повідомляє Reuters.

Зазначається,що столиця має на меті знизити рівень дрібних, шкідливих для легенів твердих частинок, відомих як PM2,5, майже на 20% цього року у порівнянні з 2018 роком, і майже на третину у порівнянні з 2017.

Пекін розпочав запеклу боротьбу із забрудненням в 2014 році і працював над тим, щоб перемістити забруднюючі галузі промисловості, покращити стандарти палива і скоротити споживання вугілля як в самому місті, так і регіонах поблизу.

Тим не менш, кількість забруднення в столиці в 2019 році, ймовірно, буде все одно в чотири з половиною рази вищим за рекомендовані ВООЗ середньорічне значення концентрації PM2,5 в 10 мкг на кубометр.

Як зазначається, у перші вісім місяців цього року середня годинна концентрація PM2,5 в Пекіні становила 42,6 мкг: це на 19,3% нижче, ніж в минулому році. Середньогодинна концентрація PM2,5 в серпні становила вже 22,1 мкг. Це найнижчий середньомісячний показник з початку записів у квітні 2008 року.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло