НБУ надав дозвіл на злиття «Альфа-Банку» та «Укрсоцбанку»

НБУ надав дозвіл на злиття «Альфа-Банку» та «Укрсоцбанку»

Інформація про дату, з якої «Альфа-Банк» стане повним правонаступником «Укрсоцбанку» буде розміщена на офіційних веб-сайтах зазначених банків

НБУ надав дозвіл на злиття  «Альфа-Банку» та «Укрсоцбанку»
Фото: УНІАН

Національний банк (НБУ) 12 вересня надав дозвіл на злиття «Альфа-Банку» та «Укрсоцбанку». Про це повідомляє прес-служба «Альфа-Банку»

В результаті реорганізації АТ «Укрсоцбанк» передасть за передавальним актом усе своє майно, права та обов'язки банку-правонаступнику – АТ «Альфа-Банк», та припинить своє існування як юридична особа.

За передавальним актом «Укрсоцбанк» передасть, а «Альфа-Банк» прийме також майно та кошти, на які накладено обтяження (у тому числі публічні), та обмеження на розпорядження (у тому числі арешти) із збереженням таких обтяжень та обмежень на розпорядження.

Інформація про дату, з якої «Альфа-Банк» стане повним правонаступником «Укрсоцбанку» буде розміщена на офіційних веб-сайтах зазначених банків, а також у приміщеннях цих банків та їх відділень, де проводиться обслуговування клієнтів.

Нагадаємо: 11 вересня єдиний акціонер «Укрсоцбанку» прийняв рішення про припинення діяльності шляхом приєднання банку до АТ «Альфа-Банк». 

У липні 2018 року прогнозувалося, що юридичне злиття банків відбудеться протягом  І-е півріччя 2019 року. До цього повідомлялося, що Альфа-Банк планує змінити логотип.

Раніше повідомлялося, що всі платіжні картки Укрсоцбанку з 1 березня були заблоковані.

За 2018 рік УСБ перевів 80% клієнтів і 90% залишків в Альфа-Банк.  Всі відділення Укрсоцбанку  також закриті, а практично всіх його співробітників переведено в Альфа-Банк.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті