Захворіло у світі
5,453,784
Померло у світі
345,721
Вилікувалось у світі
2,191,310
Захворіло в Україні
21,245
Померло в Україні
623
Вилікувалось в Україні
7,234
Commerzbank планує звільнити понад дві тисячі працівників і ліквідувати 20% підрозділів

Commerzbank планує звільнити понад дві тисячі працівників і ліквідувати 20% підрозділів

Один з найбільших банків Німеччини має намір наростити загальний обсяг інвестицій до 1,6 млрд євро

Commerzbank планує звільнити понад дві тисячі працівників і ліквідувати 20% підрозділів
фото www.flickr.com/photos/7784598@N04

Один з найбільших банків Німеччини Commerzbank в рамках нової стратегічної програми Commerzbank 5.0 планує звільнити тисячі співробітників і ліквідувати 20% структурних підрозділів. Про це повідомляє УкрСтрахування із посиланням на заяву банку.

Нова стратегічна програма, як зазначається, буде представлена ​​Раді директорів для затвердження, після чого буде зроблено додаткове повідомлення для преси. Поки правління та наглядову рада не прийняли рішення по якомусь пункту стратегічної програми, – повідомили у банку.

Відомо, що серед запропонованих заходів – наростити загальний обсяг інвестицій до 1,6 млрд євро, з яких 750 млн євро будуть спрямовані на впровадження нових технологій. Очікуване скорочення торкнеться 2,3 тисячі штатних співробітників, що становить близько 6% загальної чисельності штату в Commerzbank.

«Деталі повинні бути розроблені в найближчі місяці і обговорені з профспілками. Мета полягає в тому, щоб зробити заплановані скорочення робочих місць максимально соціально прийнятними », – йдеться в прес-релізі.

Як повідомлялося, Commerzbank і найбільший німецький банк Deutsche Bank припинили переговори про злиття, оскільки воно не відповідає інтересам сторін.

Після цього уряд ФРН почав вивчати можливість об’єднання Commerzbank AG і ING Groep NV в якості одного з варіантів створення гіганта на європейському фінансовому ринку.

В липні 2019 про масштабну реструктуризацію оголосив найбільший банк ФРН Deutsche Bank. Банк може скоротити до 20 000 робочих місць, більшість з яких буде скорочено за межами Німеччини.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті