Захворіло у світі
12,813,864
Померло у світі
566,790
Вилікувалось у світі
7,046,535
Захворіло в Україні
53,521
Померло в Україні
1,383
Вилікувалось в Україні
26,118
ЄС самостійно введе цифровий податок якщо в 2020 країни-члени не досягнуть глобальної угоди

ЄС самостійно введе цифровий податок якщо в 2020 країни-члени не досягнуть глобальної угоди

В ЄС створили нову комісію, яка відповідатиме за цифрову політику і конкуренцію

ЄС самостійно введе цифровий податок якщо в 2020 країни-члени не досягнуть глобальної угоди
фото www.flickr.com/photos/freshwater2006/2297820903

Нові комісари Європейського союзу заявили, що блоку слід ввести цифровий податок самостійно, якщо угода з цього питання на глобальному рівні не буде досягнуто до кінця наступного року. Про це повідомляє Reuters.

«Якщо до кінця 2020 року не буде  досягнуто ефективної угоди, ЄС має бути готовим діяти самостійно щодо цифрового податку», – сказала віце-президент нової комісії, яка відповідатиме за цифрову політику і конкуренцію, Маргрет Вестагер.

Призначений комісар з питань оподаткування  Паоло Джентілоні  повторив її слова. Він запевнив, що буде прагнути перешкодити окремим урядам ЄС мати можливість накласти вето на рішення з податкових питань. У минулому році кілька країн Євросоюзу виступили проти спільної угоди по цифровому податку.

У письмових відповідях законодавцям ЄС, опублікованим сьогодні, нові члени комісії також позначили свої пріоритети щодо податкових правил і фінансових реформ.

Вислання повідомляє, що нові члени комісії повинні вступити на посаду в листопаді.

Влітку цього року французький сенат остаточно затвердив законопроект про оподаткування технологічних гігантів. З липня 26 цифрових компаній з прибутком, що перевищує 750 мільйонів євро, будуть обкладатися 3%-м податком. Новий податок отримав  GAFA – за першими літерами назв Google, Apple, Facebook і Amazon.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті