Глава Imperial Brands йде у відставку через обвал у продажах електронних сигарет

Глава Imperial Brands йде у відставку через обвал у продажах електронних сигарет

За останній місяць акції компанії втратили 14% від вартості

Глава Imperial Brands йде у відставку через обвал у продажах електронних сигарет
фото DR

Міжнародна тютюнова компанія Imperial Brands повідомила про відставку генерального директора Елісон Купер після її роботи на цій посаді протягом останніх 9 років. Про це повідомляє Коммерсант з посиланням на прес-реліз компанії.

Гендиректор «розширила присутність компанії на високоприбутковому ринку США шляхом придбання в 2014 році там активів і брендів на $7 млрд і очолила розвиток бізнесу продуктів для куріння наступного покоління», вказано в прес-релізі.

Купер повідомила про своє звільнення у зв’язку зі значним зниженням прогнозів стосовно виручки компанії на тлі падіння продажів вейпів та електронних сигарет.

Продажі цієї продукції різко пішли вниз у зв’язку з посиленням позиції американської влади щодо «альтернативних видів куріння» після того, як у США було виявлено декілька сотень випадків легеневої хвороби у курців електронних сигарет. Зафіксовано вже більше десяти випадків смерті.

Акції Imperial Brands, у портфелі брендів якої Davidoff, Gauloises, JPS та ін., реагують на ситуацію зниженням – за останній місяць вони втратили 14% від вартості.

Елісон Купер продовжить керувати компанією на той час, поки не буде знайдено наступника, і буде займатися продажем активів.

Нагадаємо, Walmart більше не буде продавати електронні сигарети.

19 вересня відразу три великих американських медіахолдинги CBS, Viacom і WarnerMedia заявили про відмову від реклами електронних сигарет через повідомлення про потенційну загрозу для здоров'я, яку створюють електронні сигарети.

Тим часом Індія взагалі заборонила електронні сигарети, порушникам загрожує ув’язнення.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло