Захворіло у світі
19,127,091
Померло у світі
715,555
Вилікувалось у світі
11,590,138
Захворіло в Україні
78,261
Померло в Україні
1,852
Вилікувалось в Україні
43,055
Суд відмовив «112-Україна» у позові щодо припинення дії рішень Нацради з радіомовлення

Суд відмовив «112-Україна» у позові щодо припинення дії рішень Нацради з радіомовлення

Водночас, суд відкрив провадження у справі щодо скасування рішення Нацради щодо відмови у продовженні ліцензії на мовлення для п’яти телерадіоорганізацій, які здійснюють мовлення під емблемою «112-Україна»

Цей матеріал також доступний російською
Суд відмовив 	«112-Україна» у позові щодо припинення дії рішень Нацради з радіомовлення
Фото: flickr

Окружний адміністративний суд Києва (ОАСК) відмовив у задоволенні  заяви про забезпечення позову від «112-Україна» про зупинення дії рішень Національної ради з питань телебачення та радіомовлення. Про це повідомляє прес-служба суду.

«Розглянувши докази та доводи заявника щодо необхідності вжиття заходів забезпечення позову, суд прийшов до висновку, що не вбачає підстав для задоволення відповідної заяви. Наразі позивачами не надано суду достатніх доказів в обґрунтування заяви та належних доказів наявності очевидної небезпеки заподіяння шкоди їх правам, свободам та інтересам до ухвалення рішення у справі», – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо: до суду надійшла заява про забезпечення позову від п’яти телерадіоорганізацій, які здійснюють мовлення під емблемою «112-Україна», у якій вони просили суд зупинити дію рішень Нацради та зобов’язати відповідного провайдера поновити надання позивачам послуг з розповсюдження у цифровому форматі телевізійних програм  у повному обсязі.  

Водночас, суд відкрив провадження у справі щодо визнання протиправними та скасування рішення Нацради щодо відмови у продовженні строку дії ліцензії на мовлення для п’яти телерадіоорганізацій, які здійснюють мовлення під емблемою «112-Україна». ОАСК здійснюватиме розгляд даної справи за правилами спрощеного позовного провадження без повідомлення сторін.

Раніше Mind писав, що 22-23 серпня 2019 року було проведено позапланові виїзні перевірки у ТОВ «Аріадна ТВ», ТОВ «Лідер ТВ», ТОВ «Новий формат ТВ», ТОВ «ТВ Вибір», ТОВ «Партнер ТВ». Нацрада вважає, що компанії не дотримуються умов ліцензії в частині програмної концепції мовлення і змінили формат мовлення з розважально-інформаційного на інформаційний.
Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті