Міністр енергетики США Рік Перрі про Україну: «Бог – свідок, що жодної згадки не було про Байдена»

Міністр енергетики США Рік Перрі про Україну: «Бог – свідок, що жодної згадки не було про Байдена»

Про взаємини з Україною Перрі сказав, що у нього, ймовірно, «найширші відносини», як у будь-якого міністра

Міністр енергетики США Рік Перрі про Україну: 	«Бог – свідок, що жодної згадки не було про Байдена»

Коли мова заходить про взаємини з Україною, міністр енергетики США Рік Перрі каже, що у нього, ймовірно, найширші відносини, як у будь-якого міністра, але він ніколи не чув, щоб колишнього віце-президента Джо Байдена або його сина Хантера згадували в розмовах. Про це він розповів під час ексклюзивного інтерв'ю CBN News.

«Це був дуже сильний, дуже цілеспрямований поштовх, щоб змусити Україну очистится від корупції. Це всім добре відомий факт, що це історично корумповане місце, і ідея була ясною: якщо ви очистите країну від корупції, то Сполучені Штати будуть будь готові прийти і допомогти вам», – пояснив Перрі.

За його словами, він не може сумлінно сказати американській компанії піти і інвестувати в Україну доти, доки корупція продовжується.

Перрі каже, що ніколи не чув, щоб хтось згадував у розмовах колишнього віце-президента Джо Байдена або його сина Хантера.

«Я ніколи не чув і я говорив про це з президентом. У мене була розмова телефоном з Руді Гіліані про це. Я розмовляв з попереднім послом. Я розмовляв з нинішнім послом. Я розмовляв з Куртом Волкером, Горданом Сондлендом, послом ЄС – кожне ім'я, яке ви бачили в засобах масової інформації. Жодного разу, бог – мій свідок, жодного разу не було ім'я Байдена – ні колишній віце-президент, ні його син ніколи не згадувалися. Про корупцію говорили в країні, але цей термін вживали зазвичай відносно олігархів і того, що у вас є», – зазначив він.

Перрі сказав, що йому «стало дуже комфортно», коли президент України Володимир Зеленський і його команда присвятили себе боротьбі з корупцією і сприянню економічному зростанню країни.

«В колі наших інтересів завжди була і залишається спроба допомогти Україні стати настільки незалежною, наскільки це можливо з енергетичної точки зору. Вони були заручниками росіян через російський газ. Росіяни буквально відключили газ для України, атакували її», – сказав він.

Тим часом, за повідомленнями ЗМІ, Перрі планує залишити свій пост наступного місяця. 

Раніше Mind писав, що сенатор США Кеннеді підготував законопроект про заборону членам сім'ї конгресменів мати бізнес в Україні. Причиною написання такого документу став нещодавній скандал з Байденом і Україною.

Нагадаємо: раніше американські ЗМІ повідомили, що Трамп 25 липня намагався у розмові телефоном переконати Зеленського в необхідності почати розслідування щодо колишнього віце-президента США Джо Байдена і його сина Хантера.Хантера Байдена.

ЗМІ також писали, що Джо Байден наполягав на звільненні генпрокурора України, який проводив розслідування щодо компанії, у складі ради директорів якої був його син Хантер Байде

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло