Компанію «Укрбуд» придбали маловідомий бізнесмен та фермер

Компанію «Укрбуд» придбали маловідомий бізнесмен та фермер

Розмір внеску в уставний фонд кожного з власників склав 17,6 млн грн

Цей матеріал також доступний російською
Компанію 	«Укрбуд» придбали маловідомий бізнесмен та фермер
Фото: pixabay.com

Частки у ТОВ «Укрбуд девелопмент» придбали бізнесмен Євген Дікін та фермер Василь Польовий. Про це повідомляється у системі Youcontrol.

У реєстрі вказано, що частка 50% належить Дікіну, а інші 50% – Польовому. Розмір внеску в уставний фонд склав 17,6 млн грн.

«Укрбуд девеломент» – основний девелопер та інвестор усіх житлових проектів держкорпорації «Укрбуд». Компанія – один із лідерів у сегменті житлового будівництва, зараз зводить 26 проектів ЖК.

Попереднім власником «Укрбуд девеломент» був офшор «Базерт дівелопмент елелпі»,який належав екс-народному депутату Максиму Микитасю. Про це було вказано у його декларації 2019 року. Кінцевим беніфеціаром компанії зазначалася Яна Левенець.

Дікін обіймає посаду керівника ТОВ «Білдінг груп плюс» з 2012 року, компанія займається технічним обслуговуванням та ремонтом автотранспортних засобів, оптовою торгівлею деталями, машинами та устаткуванням, а також залізними виробами, водопровідним та опалювальним устаткуванням. 

Польовий є бенефіціаром СТ «Серпень», яка займається комплексним обслуговуванням об'єктів, а також бенефіціаром та керівником ТОВ «Хмільниця Зернотрейд».

«Хмільниця Зернотрейд» займається вирощуванням зернових та технічних культур, обробкою і підготовкою насіння для розмноження, виробництвом кормів для фермерських тварин та оптовою торгівлею зерном, необробленим тютюном, насінням та кормами для тварин.

Кінцевим бенефіціаром вказано Яну Левенець, яка має частку 33% у будівельний компанії «Елегантбуд».

Нагадаємо, за словами гендиректора «Укрбуд Девелопмент» Олега Майбороди, екс-президент корпорації «Укрбуд» Максим Микитась вийшов з будівельного бізнесу. Пізніше Микитась говорив, що угоди не було. 

Детальніше про «Укрбуд» читайте у матеріалах Mind «Висока напруга: де і як «Укрбуд» шукає гроші» та «Екстрене гальмування: «Укрбуд» може відмовитися від нових ЖК» .

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію