Захворіло у світі
177,058,656
Померло у світі
3,828,472
Вилікувалось у світі
161,259,501
Захворіло в Україні
2,224,992
Померло в Україні
51,769
Вилікувалось в Україні
2,136,176
ICDI припинив діяльність через конфлікт співвласників

ICDI припинив діяльність через конфлікт співвласників

Керівництво компанії заявило про рейдерську атаку

ICDI припинив діяльність через конфлікт співвласників
Фото УНІАН

ТОВ «Інститут комплексного проектування об’єктів будівництва» (ICDI) припиняє свою діяльність у зв’язку з рейдерською атакою, заявили на офіційній сторінці Facebook підприємства.

Товариство займається проектуванням об'єктів транспортної інфраструктури України, поклавши в портфоліо такі стратегічні об'єкти як Шулявський шляхопровід, Подільсько-Воскресенський мостовий перехід, Окружна дорога Львова та ін.

«Розвиток компанії та її фокус на складних інфраструктурних проектах стали, з одного боку, трампліном для побудови успішної бізнес-моделі, з іншого – предметом інтересу недобросовісних конкурентів і рейдерів» – йдеться у прес-релізі ICDI.

Зі слів двох співвласників ТОВ, вони відчули на собі психологічний тиск з боку інших учасників Товариства, які вимагали від них переуступки частки за безцінь на користь третьої особи.

«Маючи доступ до активів ТОВ, двоє інших співвласників таємно від партнерів почали спочатку виводити оборотні кошти Товариства, потім в примусовому порядку переводити персонал, матеріальні та нематеріальні активи на створену ними компанію «Міжнародний проектний інститут». Остання на 50% належить особі, наближеній до відомого столичного забудовника Андрія Вавриша» – повідомляється у перс-релізі брифінгу, який провели в Інтерфакс співвласники Товариства:

«У такій ситуації підприємство не може гарантувати своєчасного та якісного виконання своїх зобов'язань, а також забезпечити виплату заробітної плати персоналу. У зв'язку з цим Компанія вимушена заявити про призупинення своєї господарсько-економічної діяльності до моменту врегулювання конфлікту» – наголошують у підприємстві.

Більше про один з проєктів компанії читайте в матеріалі Mind: « Чи повстане «втомлений»: що чекає на Шулявський міст «.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті