Двоє членів НКРЕКП вирішили припинити роботу у нацкомісії

Двоє членів НКРЕКП вирішили припинити роботу у нацкомісії

Відповідно до закону про НКРЕКП, президент України може тимчасово, строком на три місяці, призначити необхідну кількість членів регуляторного органу

Двоє членів НКРЕКП вирішили припинити роботу у нацкомісії
Фото: pixabay.com

Члени Національної комісії, що здійснює регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг України (НКРЕКП), Олександр Формагей і Євген Магльований заявили про намір припинити роботу в нацкомісії. Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

«Друзі, хочемо повідомити вам, що ми з Євгеном вирішили піти з комісії, щоб надати можливість президенту України перезавантажити регуляторний орган новими людьми та ідеями. Хочемо подякувати всім за спільну роботу і підтримку. Сподіваємося, що регулятор збереже свій незалежний статус в новому законі. Своє майбутнє поки пов'язуємо з навчанням», – написав Формагей на своїй сторінці у Facebook.

Відповідно до закону про НКРЕКП президент України може тимчасово, строком на три місяці, призначити необхідну кількість членів регуляторного органу.

До складу НКРЕКП має входити сім членів, включаючи голову регулятора. Після звільнення Формагея і Магльованого в комісії, крім її голови Оксани Кривенко, залишиться також Олена Антонова і Дмитро Коваленко.

Нагадаємо: 30 травня 2018 року рішенням п'ятого президента Петра Порошенка Дмитро Вовк був звільнений з посади голови НКРЕКП. Пізніше головою було призначено Оксану Кривенко.

Згодом, 31 травня того ж року, Порошенко призначив членами НКРЕКП Оксану Кривенко, Олену Антонову, Олександра Формагея, Дмитра Коваленка і Євгена Магльованого.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію