Захворіло у світі
99,225,963
Померло у світі
2,129,597
Вилікувалось у світі
54,777,441
Захворіло в Україні
1,194,328
Померло в Україні
21,924
Вилікувалось в Україні
953,297
Судові дебати за позовом Коломойського по Приватбанку призначили на 17 жовтня

Судові дебати за позовом Коломойського по Приватбанку призначили на 17 жовтня

Суд закінчив стадію з'ясування обставин справи і призначив судові дебати

Судові дебати за позовом Коломойського по Приватбанку призначили на 17 жовтня
Ігор Коломойський
фото УНІАН

Господарський суд Києва після розгляду позову екс-акціонерів ПриватБанку (Київ) Ігоря Коломойського і Triantal Investments Ltd про визнання недійсним договору купівлі-продажу цього банку від 21 грудня 2016 року, між Мінфіном і особами, що були на той момент його акціонерами, призначив судові дебати на 17 жовтня. Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

«Суд завершив розгляд зустрічного позову ПриватБанку. Закінчив стадію з'ясування обставин справи і призначив судові дебати на 10:30 17 жовтня», –  в прес-службі Національного банку України.

Нагадаємо: ПриватБанкуьбло націоналізовано в 2016 році шляхом продажу 100% його акцій за 1 гривню.

Як повідомлялось, 1 серпня Касаційний госпсуд, що входить до складу Верховного суду України зупинив процес визнання недійсною процедуру обміну та продажу акцій ПриватБанку державі за позовом панамської компанії. 20 квітня суд розірвав договір поруки Коломойського за кредитами рефінансування ПриватБанку.

Раніше Окружний суд Києва виніс два рішення на користь Коломойського щодо ПриватБанку – скасував рішення НБУ, яким визначено перелік пов'язаних із ПриватБанком фізичних та юридичних осіб.

Крім того, цей суд 18 квітня 2019 року за позовом Коломойського визнав націоналізацію банку незаконною. Нацбанк і Мінфін заявили, що подадуть апеляцію після офіційного оприлюднення рішення суду та впевнені у своїй правоті.

Господарський суд Києва 24 вересня розпочав розгляд по суті позову екс-акціонерів ПриватБанку Ігоря Коломойського і Triantal Investments Ltd. про визнання недійсним договору купівлі-продажу банку від 21 грудня 2016 року. Тоді ьула оголошена перерва до 1 жовтня.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті