Туркомпанія Hays Travel купує весь роздрібни бізнес збанкрутілої Thomas Cook в Британії

Туркомпанія Hays Travel купує весь роздрібни бізнес збанкрутілої Thomas Cook в Британії

Це допоможе зберегти роботу для 2500 колишніх працівників Thomas Cook

Туркомпанія Hays Travel купує весь роздрібни бізнес збанкрутілої Thomas Cook в Британії
фото www.flickr.com/photos/[email protected]/34131657034

Незалежна мережа турагентств Hays Travel купить усі британські магазини турагентів збанкрутілої Thomas Cook, потенційно зберігши до 2500 робоочих місць. Про це повідомляє Reuters.

Британська служба контролю неплатоспроможності заявила, що Hays Travel придбає усі 555 магазинів і планує взяти на роботу екс-працівників Thomas Cook.

«Ця угода… надає можливість повторного працевлаштування для значної кількості колишніх працівників Thomas Cook і забезпечує майбутнє для роздрібних магазинів в Британії», – сказав Джим Такер, партнер в КMPG, міжнародній мережі фірм, яка надає аудиторські,податкові та консультаційні послуги.

Hays Travel- приватна компанія, яка належить Джону та Айрін Хейсам. Фірма з 40-річною історією, яка базується в Сандерленді на північному-сході Англії, досягла обсягів продажу у понад 1 млрд фунтів ($1,22 млрд) в 2018 ррці.

Британська служба контролю неплатоспроможності повідомила, що Hays Travel уже найняла 421 колишнього працівника Thomas Cook з моменту її банкрутства.

Як повідомлялось, вранці в понеділок, 23 вересня, 600 000 туристів (з них понад 150 000 – громадяни Великобританії) дізналися, що не зможуть продовжити подорож за планом або повернутися додому, – найбільший і найстаріший британський туроператор оголосив про банкрутство.

Нагадаємо: компанія проіснувала 178 років, а її засновник, Томас Кук, вважався «батьком світового туризму». Компанія з виручкою майже 10 млрд євро стала жертвою свого величезного розміру, не витримавши конкуренції з туристичними онлайн-сервісами.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло