Баг в Android може зробити вразливими 40 млн смартфонів Samsung

Баг в Android може зробити вразливими 40 млн смартфонів Samsung

Компанія визнала наявність вразливості і випустила патч

Баг в Android може зробити вразливими  40 млн смартфонів Samsung
фото Shutterstock

Південнокорейська корпорація Samsung в жовтневому оновленні програмного забезпечення для мобільних пристроїв підтвердила наявність вразливостей в операційній системі Android, встановленій на смартфонах компанії. Виявлені ризики стосуються, в тому числі, флагманських модельних лінійок Galaxy (S8, S9, S10e та ін.) і Note (9, 10, 10 Plus), пише Forbes.

Загалом Samsung виявив 21 вразливість. З них лише чотири відносяться до Android, інші 17 несуть загрозу для інтерфейсу One UI. З чотирьох вразливостей в Android три мають високий ступінь ризику і лише одна – критичний.

Остання відстежується за ідентифікатором SVE-2019-15435. Її деталей Samsung не розкриває. Як зазначає експерт з кібербезпеки Дейві Уіндер, критична вразливість загрожує власникам таких популярних смартфонів, як Galaxy S9 і Note 9. Зважаючи на те, що в світі налічується близько 30 млн користувачів Galaxy S9 і 10 млн користувачів Note 9, проблема зачіпає близько 40 млн осіб, підсумовує експерт.

В примітках до оновлення патчів безпеки Samsung вказує, що компанія, зокрема, забезпечила більш ефективний захист IMEI – міжнародного ідентифікатора мобільних пристроїв. За даними виробника, це повинно ускладнити завдання хакерам, які намагаються «маніпулювати» IMEI.

Нагадаємо, Samsung розробляє версію Android для німецьких військових.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію