Захворіло у світі
6,014,117
Померло у світі
367,627
Вилікувалось у світі
2,538,227
Захворіло в Україні
23,204
Померло в Україні
696
Вилікувалось в Україні
9,311
Visa, Mastercard та eBay вийшли з проекту створення криптовалюти Facebook

Visa, Mastercard та eBay вийшли з проекту створення криптовалюти Facebook

За тиждень до цього Libra Association покинула PayPal

Visa, Mastercard та eBay вийшли з проекту створення криптовалюти Facebook
фото www.flickr.com/photos/162793571@N04/48864354967

EBay, Stripe, Mastercard и Visa оголосили про свій вихід з проєкту Facebook по створенню власної криптовалюти Libra. Про це повідомляє CNBC.

Ця новина з’явилась через тиждень після того, як з нього вийшла і PayPal.

В заявах компаній зазначається, що вони поважають та бачать потенціал в проєкті, але вирішили зосередитись на інших зусиллях.

Представник Stripe заявив, що компанія «підтримує проєкти, направлені на те, щоб зробити онлайн-торгівлю більш доступною для людей  всьому світі». Stripe «залишатиметься відкритою для роботи з Libra Association на більш пізньому етапі», додав він.

Представник Visa заявив, що компанія продовжить оцінку і кінцеве рішення буде визначатись низкою фактором, зокрема здатністю Асоціації повністю задовольнити усі необхідні нормативні вимоги. Постійний інтерес Visa до Libra засновується на нашій упевненості у тому, що добре регульовані мережі на основі блокчейнів можуть підвищити цінність захищених цифрових платежів для більшого числа людей і місць,особлива на ринках,що розвиваються».

Телеканал повідомляє, що початкова коаліція із 28 компаній, схоже, стала зменшуватись на тлі прискіпливого інтересу до криптовалюти збоку законодавців.

Через тиждень, як повідомляється, проєкт Facebook знову опиниться в центра уваги законодавців США, коли ген директор компанії Марк Цукерберг даватиме свідчення перед Комітетом з фінансових послуг Палати представників.

Нагадаємо: минулого місяця Бруно Ле Мер, міністр фінансів Франції, заявив, що його країна не допустить розвитку Libra на території Європи. Крім того він запропонував розробити власну цифрову валюту Євросоюзу.

ФРН також заявила про наміри заблокувати Libra.

Як повідомлялось, на початку жовтня через тиск регуляторів платіжні компанії Visa, Mastercard, PayPal і Stripe вже почали сумніватися в доцільності участі в проекті Facebook. 

Пізніше стало відомо, що близько тридцяти блокчейн-стартапів і некомерційних організацій мають намір здійснити форк (використання кодової бази програмного проекту в якості старту для іншого – ред.) проекту цифрової валюти Facebook для того, щоб запустити вільний від обмежень стейблкойн OpenLibra. OpenLibra буде прив'язана до оригінальної  Libra, але не потрапить під контроль будь-якої компанії чи акціонерного товариства.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті