Twitter ніколи не приєднається до створення криптовалюти Libra – Джек Дорсі

Twitter ніколи не приєднається до створення криптовалюти Libra – Джек Дорсі

Засновник соцмережі розкритикував криптовалютний проект Цукерберга

Twitter ніколи не приєднається до створення криптовалюти Libra – Джек Дорсі
Bits.media

Компанія Twitter ніколи не приєднається до асоціації Libra – незалежної комерційної організації, яка займається розвитком проекту створення криптовалюти від соціальної мережі Facebook. Про це заявив засновник і гендиректор Twitter Джек Дорсі, пише Forbes.

«Чорта з два», – відповів Дорсі на запитання журналіста. Він вважає, що політика Марка Цукерберга сповідує цінності США, в той час як Twitter обслуговує глобальну аудиторію, сказав Дорсі, наводячи як приклад недавній виступ засновника Facebook у Конгресі. Інтернет є багатонаціональною державою, вважає творець Twitter.

Він також висловив недовіру до платіжної системи Facebook. За словами Дорсі, щоб «ця штука працювала», криптовалюта не потрібна.

«Це не відкритий інтернет-стандарт, який з'явився в інтернеті. Це плід намірів компанії, і це не відповідає тому, у що я особисто вірю і що наша компанія має відстоювати», – сказав Дорсі.

Раніше Дорсі зазначав, що не наслідуватиме приклад Facebook і не стане випускати криптовалюту на базі Twitter. За його словами, він вважає за краще використовувати вже існуючі незалежні валюти, наприклад, біткойн.

Як пише видання, в останні тижні проект Libra зіткнувся з кількома проблемами. У середині жовтня асоціацію покинули такі компанії, як Visa, Mastercard, Stripe і eBay. Цього тижня Цукерберг дав показання про проект в Конгресі. Він заявив, що компанія підтримує ідею відкласти запуск Libra, поки не будуть отимані дозволи від усіх регуляторів США.

Як повідомлялося, запуск криптовалюти Libra може не відбутися в 2020 році.

Тим часом китайська Tencent заявила, що вважає криптовалюту Libra від Facebook загрозою.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло