Захворіло у світі
19,653,381
Померло у світі
727,101
Вилікувалось у світі
11,945,051
Захворіло в Україні
80,949
Померло в Україні
1,897
Вилікувалось в Україні
43,972
Уряд ухвалив проєкт держбюджету на 2020 рік до другого читання

Уряд ухвалив проєкт держбюджету на 2020 рік до другого читання

Окрім того, Кабмін скоротив граничну чисельність працівників райдержадміністрацій

Уряд ухвалив проєкт держбюджету на 2020 рік до другого читання
Фото: прес-служба Кабміну

Уряд на позачерговому засіданні 3 листопада ухвалив проєкт Бюджету-2020 до другого читання. Про це повідомляє прес-служба Кабінету міністрів.

«Сьогодні ми ухвалили проєкт Бюджету-2020 до другого читання, опрацювавши висновки Верховної Ради. Враховуючи рішення РНБО та комісії щодо розподілу коштів на інвестпроекти, Бюджет ухвалено з доопрацюванням. Ми завершимо і  якнайшвидше передамо документ до Верховної Ради. Для нас важливий широкий діалог з нашими колегами в Парламенті та Президентом, тому відзавтра ми будемо обговорювати проект Бюджету. І, звичайно,  після подачі ми представимо людям головний фінансовий документ країни», – зазначила міністерка фінансів Оксана Маркарова. 

Окрім цього, уряд скоротив граничну чисельність працівників райдержадміністрацій (РДА). Це зумовлене тим, що внаслідок реформи децентралізації функції РДА активно переходять до об’єднаних територіальних громад. 

«Це дозволить оптимізувати роботу таких райдержадміністрацій та зменшити витрати бюджетних коштів, які можуть бути спрямовані на розвиток громад на відповідних територіях», – йдеться у повідомленні.

Також міністри зобов'язали усі державні установи виплачувати кошти на відрядження працівників у безготівковій формі.

«Це дозволить скоротити кількість паперових документів та заощадити мінімум 60 млн грн на рік», – говорять в уряді.

Також, уряд визначив порядок відбору до складу Комісії з питань вищого корпусу державної служби представників громадських об'єднань та закладів вищої освіти, які здійснюють підготовку у сфері публічного управління та адміністрування.

«Рішення сприятиме прозорості та відкритості конкурсів на найвищі державні посади», – пише прес-служба.

Зокрема, Кабмін призначив Сергія Масліченка заступником Міністра енергетики та захисту довкілля. Уряд також тимчасово поклав виконання обов’язків генерального директора Державного авіаційного підприємства «Україна» на Олександра Пономаренка.

Нагадаємо: 18 жовтня Верховна Рада ухвалила проєкт постанови «Про висновки та пропозиції до проекту Закону України про Державний бюджет України на 2020 рік».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті