МХП Косюка створює групу компаній для трансформації бізнесу

МХП Косюка створює групу компаній для трансформації бізнесу

В майбутньому МХП може працювати за моделлю венчурного фонду, орієнтуючись на практичне впровадження технічних новинок

Этот материал также доступен на русском языке
МХП Косюка створює групу компаній для трансформації бізнесу
Юрій Косюк
Фото: УНІАН

Агроіндустріальний холдинг «Миронівський хлібопродукт» (МХП) бізнесмена Юрія Косюка створює групу компаній для трансформації бізнесу. Про це повідомляє прес-служба МХП

За словами голови правління холдингу Юрія Косюка, щоб бути конкурентним на світовому ринку, бізнес має все більше йти в діджиталізацію виробництва і застосовувати сучасні технології для управління бізнес-процесами.

«Майбутнє – за діджиталізацією, новими цифровими рішеннями та штучним інтелектом», – заявив Юрій Косюк

Він пояснив, що МХП працює над створенням групи компаній, які займатимуться трансформацією бізнесу холдингу.

«Основне завдання – трансформація бізнесу за різними напрямами завдяки залученню стартапів і впровадженню цифрових технологій. Однією з перших компаній, яка почне трансформацію бізнесу МХП, стане MHP Digital», – розповів Косюк.

Він припускає, що в майбутньому МХП працюватиме за моделлю венчурного фонду, орієнтуючись на практичне впровадження технічних новинок.

«Ризик не в тому, щоб пробувати нове, ризик саме в тому, що все може залишитися без змін. Я переконаний, що завдяки цифровим технологіям Україна зможе здійснити стрибок від аграрної країни до постіндустріальної, і бізнес повинен почати трансформацію вже зараз. І те, що держава визначила пріоритетом діджиталізацію, – абсолютно правильне рішення», – відмітив Косюк.

Нагадаємо: минулого року майже 1 млрд грн державної підтримки АПК Мінагрополітики надано чотирьом пов’язаним між собою підприємствам Юрія Косюка.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло