Голова правління Райффайзен банк Аваль Писарук увійшов до складу правління ЄБА

Голова правління Райффайзен банк Аваль Писарук увійшов до складу правління ЄБА

За підсумками річного ювілейного зібрання асоціації також було змінено представників компаній Radisson Blu Hotel, Arzinger, Farmgate

Голова правління Райффайзен банк Аваль Писарук увійшов до складу правління ЄБА
Олександр Писарук
Фото: bank.gov.ua

Голова правління Райффайзен банку Аваль Олександр Писарук увійшов до складу правління Європейської бізнес асоціації (ЄБА). Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

До складу правління також входятьТомаш Фіала з інвестиційної компанії «Dragon Capital», Василь Бовідов (Unilever Ukraine), Дмитро Грищенко (Danone), Тіберіу Діма (BASF), Ніна Домбровська (Henkel Ukraine), а також представник компанії Google Ukraine Дмитро Шоломко.

За підсумками річного ювілейного зібрання асоціації вони змінили представників компаній Radisson Blu Hotel, Arzinger, Farmgate.

Нагадаємо: Олександру Писаруку оголосили про підозру 12 листопада. Через це у НБУ заявили, що Смолій терміново повертається в Україну із службового відрядження через справу «ВіЕйБі Банку».

Згодом, Антикорупційний суд відмовив Спеціалізованій антикорупційній прокуратурі в арешті колишнього першого заступника голови Національного банку Олександра Писарука.

Нагадаємо: НАБУ та САП затримали 7 осіб, зокрема й Писарука, за підозрою у заволодінні 1,2 млрд грн стабілізаційного кредиту, наданого Нацбанком України у 2014 році ПАТ «ВіЕйБі Банк».

Як повідомлялось, 20 серпня 2019 року український Райффайзен Банк Аваль змінив голову правління. Олександр Писарук змінив на посаді Володимира Лавренчука, який керував Raiffeisen Bank Aval' протягом 14 років.

Писарук 2015 року пішов із НБУ через кримінальну справу. Правоохоронці розслідували розкрадання майже 500 млн грн через рахунки УПБ за сприяння банку НБУ «Розрахунковий центр».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті