Захворіло у світі
941,949 осіб
Померло у світі
47,522 особи
Вилікувалось у світі
195,929 осіб
Захворіло в Україні
804 особи
Померло в Україні
20 осіб
Вилікувалось в Україні
13 осіб
КМДА заперечила видачу дозволу на будівництво ТРЦ «Петрівка»

КМДА заперечила видачу дозволу на будівництво ТРЦ «Петрівка»

Містобудівні умови і обмеження – це виключно вихідні дані для проєктування, які не є дозволом на будівництво

Цей матеріал також доступний російською
КМДА заперечила видачу дозволу на будівництво ТРЦ 	«Петрівка»
Фото: pixabay.com

Київська міська державна адміністрація (КМДА) не видавала дозвіл на будівництво ТРЦ «Петрівка». Про це повідомляє прес-служба КМДА. 

За словами першого заступник голови КМДА Миколи Поворозника, замовнику ТОВ «Б.В.» надані містобудівні умови та обмеження (МУО) для проєктування об’єкта будівництва на вул. Вербовій, 21, 23 в Оболонському районі від 3 жовтня 2019 року для будівництва торговельно-громадського центру «Петрівка».

«Поясню: містобудівні умови і обмеження – це виключно вихідні дані для проєктування, які не є дозволом на будівництво. Документом визначено граничну висоту проектування 25 метрів. Остаточна ж висота буде визначена проектною документацією з урахуванням рішень детального плану територій (ДПТ). Проєктними ж пропозиціями відповідного ДПТ в межах вул. Вербова, Куренівська, Богатирська, Московський просп. Набережно-Рибальська, залізнична колія техніко-економічні показники ТЦ «Петрівка» на вул. Вербовій, 21, 23 визначають поверховість у 2, 3, 5 поверхів», – зазначив Микола Поворозник.

Він підтвердив, що ця ділянка у 2004 році рішенням Київради передана в оренду ТОВ «Солідарність». У березні ж 2010 року Київрада змінила в договорі оренди ТОВ «Солідарність» на ТОВ «Б.В.». Строк оренди земельної ділянки – 25 років, тобто до 2035 року.

«Проектування ТРЦ планується на земельній ділянці площею 0,9899 га, проте проектна документація до Департаменту містобудування та архітектури не надавалась», – підкреслив Микола Поворозник.

Нагадаємо: раніше з'явилася інформація, що у документах КМДА міститься дозвіл на будівництво торгово-розважального центру на місці ринку «Петрівка». 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію