Захворіло у світі
176,446,731
Померло у світі
3,811,528
Вилікувалось у світі
160,417,038
Захворіло в Україні
2,223,558
Померло в Україні
51,679
Вилікувалось в Україні
2,127,337
Юристи ПриватБанку просили Джуліані про допомогу у боротьбі з Коломойським – Bloomberg

Юристи ПриватБанку просили Джуліані про допомогу у боротьбі з Коломойським – Bloomberg

Сторонам в результаті переговорів не вдалось домовитись

Юристи ПриватБанку просили Джуліані про допомогу у боротьбі з Коломойським – Bloomberg
Руді Джуліані
фото www.flickr.com/photos/earleywinephotos/2147603864/

Юристи Приватбанку зверталися за допомогою до особистого адвоката Трампа Руді Джуліані і пропонували йому взяти участь у цивільному процесі проти колишнього власника банку Ігоря Коломойського. Про це пише Bloomberg.

Зазначається, що сторонам не вдалось домовитись після переговорів.

Хоча він вирішив не брати в цьому участь, переговори демонструють його ентузіазм щодо іноземного бізнесу та його готовність втручатись в питання, які є частиною потенційних конфліктів, пише видання.  

Джуліані сказав, що до нього звернулись юристи ПриватБанку, які намагались повернути активи, пов’язані з колишнім власником банку. Вони хотіли дізнатись, чи зможе Джуліані, який критикував Коломойського у Twitter, допомогти їм у цивільному позові.

Видання пише, що з серпня Джуліані двічі зустрічався з представниками банку в адвокатській конторі Quinn Emanuel в Нью-Йорку, проте в результаті сторони не дійшли згоди.

ПриватБанк в електронному листі зазначив, що не розглядав можливість залучення до процесу Джуліані.

Нагадаємо: за повідомленнями, двоє союзників Джуліані, Лев Парнас та Ігор Фруман, наприкінці квітня зв’язались із Коломойським та запропонували запросити високопоставлених чиновників Трампа до Києва для підтримки нової влади в країні. Олігарх відмовився. Після того, Парнасу та Фруману були пред’явлені обвинувачення в порушенні законів про фінансування передвиборчої кампанії.

«Коломойський дав ранній поштовх новому президенту Володимиру Зеленському. Багатий українець володів телевізійною мережею, в якій комік став достаньмо відомим, щоб організувати успішну політичну кампанію на платформі боротьби з корупцією. До обрання Зеленського Коломойський перебував у вигнанні в Ізраїлі і Швейцарії. Він вилетів в Україну тільки після цієї перемоги»,  – пише Bloomberg.

«Новий президент продовжував наполягати на реформі в країні, де панує корупція, і тримався поодаль від свого колишнього покровителя. Фактично, офіс Зеленського заявив минулого місяця, що він буде виступати проти будь-якої спроби передавати ПриватБанк його колишнім власникам», додає видання.

Нагадаємо: нещодавно Коломойський заявив, що «Міжнародний валютний фонд знає, що ПриватБанк буде повернутий (мені) найближчим часом».

Після цього стало відомо, що МВФ вимагає, щоб Україна найближчим часом прийняла закон про заборону повернення націоналізованих банків колишнім власникам.

До цього екснардеп Сергій Лещенко заявив, що без ухвалення законопроєкту про заборону денаціоналізації банків найближчим часом виділення коштів для України може відтермінуватися.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті