Сергій Кривонос залишається заступником секретаря РНБО – офіційно

Сергій Кривонос залишається заступником секретаря РНБО – офіційно

Його виведення зі складу низки міжвідомчих комісій і груп пов'зано з перерозподілом функціональних обов'язків

Сергій Кривонос залишається заступником секретаря РНБО – офіційно

Сергій Кривонос залишається заступником секретаря РНБО України. Про це повідомив сайт Ради національної безпеки і оборони 1 грудня.

«Його виведення зі складу ряду міжвідомчих комісій і груп пов'язане з перерозподілом функціональних обов'язків, і є робочим процесом, який не має жодної політичної складової. Також необхідно зазначити, що Сергій Кривонос є прикомандированим до апарату РНБО України з Міністерства оборони України, і може бути повернений у розпорядження міністра оборони України у відповідності до поставлених завдань», – сказано в повідомленні РНБО.

Крім цього, в РНБО уточнили, що «ряд суттєвих уточнень» потрібні «у зв'язку з інформацією, яка була поширена рядом ЗМІ, пов'язаної із заявою Сергія Кривоноса».

Раніше кілька ЗМІ з посиланням на неверифіковану сторінку Кривоноса у фейсбуці поширили 30 листопада повідомлення щодо секретаря РНБО Олексія Данілова.

У ньому було сказано, що «секретар РНБО, якого попередні п’ять років війни не було видно і чути ні на фронті, ні в тилу, таки проштовхнув підписання указу. І взагалі – перетворили РНБО з Ради національної безпеки та оборони України на посміховисько з клоунами».

Спростувань цієї заяви від Сергія Кривоноса чи уповноважених ним осіб не було.

29 листопада на сайті президента України Володимира Зеленського було опубліковано указ, яким Кривонос виводиться зі складу Міжвідомчої комісії з політики військово-технічного співробітництва та експортного контролю. Цим же указом Кривоноса звільнили від виконання обов’язків голови міжвідомчої робочої групи з підготовки пропозицій щодо зміцнення обороноздатності держави.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло