Захворіло у світі
43,979,777
Померло у світі
1,167,124
Вилікувалось у світі
29,800,111
Захворіло в Україні
363,075
Померло в Україні
6,755
Вилікувалось в Україні
148,642
Олегу Сенцову не дали виступити на церемонії Європейської кіноакадемії

Олегу Сенцову не дали виступити на церемонії Європейської кіноакадемії

Режисер пояснив, чому українська делегація не пішла святкувати разом з іншими учаниками церемонії

Олегу Сенцову не дали виступити на церемонії Європейської кіноакадемії

Український режисер Олег Сенцов, колишній політв'язень Кремля, розповів про свою участь в церемонії нагородження Європейської кіноакадемії в Берліні 7 грудня. Він відзначив хорошу організацію і грандіозність церемонії, але при цьому вказав на те, що йому не дали виступити зі сцени.

На його думку, це може бути пов’язаним з небажанням аудиторії чути про політичну проблематику, без якої режисер би не обійшовся.

«Коли мене покликали на сцену і всі ці легенди кіно встали і почали аплодувати, то це був дуже дивовижний момент. Правда, мені чомусь не дали виступити: або побоюючись моєї неідеальної англійської, або політичних тем, без яких я б не обійшовся. Загалом, цей німий номер мені не дуже сподобався», – написав він у Facebook.

Я бывал на многих киношных церемониях награждения и эта была однозначно лучшая из них. Уже ради того, чтобы увидеть...

Опубліковано Oleg Sentsov Субота, 7 грудня 2019 р.

Ще більше режиссера здивувало, що вечірка після церемонії буде проходити в ресторані під назвою «Москва». Сенцов відмовився приєднатися до європейців, які ніяк не могли зрозуміти, у чому проблема. За його словами, вони влаштували свою, альтернативну вечірку в іншому місці.

«Європейці ніяк не могли зрозуміти, що проблема в назві. Для них в цьому немає проблеми і це багато що пояснює, адже по них не стріляють з мінометів», – написав Сенцов.

Про плани режисера на майбутнє – в матеріалі «Олег Сенцов: «Переговори кращі за війну, а мирні угоди укладаються з ворогами, а не з друзями».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті