Захворіло у світі
5,763,122
Померло у світі
358,235
Вилікувалось у світі
2,389,735
Захворіло в Україні
22,382
Померло в Україні
669
Вилікувалось в Україні
8,439
Китайська Geely розраховує купити долю в Aston Martin

Китайська Geely розраховує купити долю в Aston Martin

Британський люксовий виробник наразі має серйозні фінансові проблеми

Китайська Geely розраховує купити долю в Aston Martin
фото www.flickr.com/photos/giifoto/28270969307

Китайський автоконцерн Geely може викупити частку в Aston Martin. Про це повідомляє FT, передає Reuters.

Новина про зацікавленість Geely з’явилась через місяць після того, як Aston Martin підтвердила, що проводить попередні переговори з потенційними інвесторами.

Продаж пакету акцій зможе допомогти покращити перспективи Aston Martin, після того, як компанія повідомила про збитки в ІІІ кварталі та попередила, що прибуток за 2019 рік буде удвічі меншим, ніж за попередній рік через слабкі європейські ринки.

Geely вбачає потенційну економію на технологіях та транспортних платформах завдяки інтеграції між Aston Martin та її власним брендом Lotus, повідомило Reuters джерело, близьке до дискусій. Geely також володіє Volvo та має частку в Daimler.

Представник Aston Martin відмовився коментувати питання про те, чи веде компанія переговори з Geely, заявивши лише, що переговори з потенційними інвесторами тривають.

Представник Geely Europe відмовився від коментарів.

На тлі повідомлення про переговори з Geely акції британського автоконцерну зросли на 15%.

У грудні ЗМІ повідомляли, що канадський мільярдер Лоуренс Стролл, власник команди Формули-1 Racing Point готує заяву на великий пакет акцій Aston Martin. Як зазначалось, він готовий інвестувати  в компанію $200 млн в обмін на 19,9% акцій.

Нагадаємо: восени минулого року стало відомо, що Volvo Cars об’єднає свої активи в галузі розробки та виробництва двигунів з активами материнської компанії Geely, створивши підрозділ, який буде забезпечувати власні бренди Lotus, LEVC, Lynk і Proton, а також потенційних конкурентів двигунами внутрішнього згорання та гібридними двигунами наступного покоління.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті