Захворіло у світі
31,328,238
Померло у світі
964,839
Вилікувалось у світі
21,503,496
Захворіло в Україні
181,237
Померло в Україні
3,642
Вилікувалось в Україні
79,901
На цьому тижні ВР не ухвалюватиме закон про ринок землі - Корнієнко

На цьому тижні ВР не ухвалюватиме закон про ринок землі - Корнієнко

Начебто це питання відсутнє у порядку денному на поточний пленарний тиждень

На цьому тижні ВР не ухвалюватиме закон про ринок землі - Корнієнко
Перший заступник голови фракції "Слуга Народу" Олександр Корнієнко
Фото: УНІАН

Поточного пленарного тижня (з 14 по 17 січня, включно) парламент не розглядатиме в другому читанні законопроєкт №2178-10 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення». Про це журналістам в парламенті повідомив перший заступник голови депутатської фракції «Слуга народу» Олександр Корнієнко, передає кореспондент Mind.

«Я не думаю, що цього тижня буде. Адже ви бачите, що наших колег із парламенту турбує процедура, меморандум, якісь іще там нюанси», – сказав Корнієнко.

За словами депутата, цього закону немає у порядку денному Верховної Ради на цей пленарний тиждень.

Раніше Mind писав, що аграрний комітет ВР схвалив поправки до законопроєкту про ринок землі. Згідно з ними питання доступу іноземців до землі вирішуватиметься лише на референдумі.

Нагадаємо, як писав Mind, з пропозицією скоротити максимум с\г землі у одного власника до 10 000 га виступив президент Володимир Зеленський. 

Нагадаємо, 13 листопада Верховна Рада підтримала законопроєкт, який передбачає скасування мораторію на продаж землі сільськогосподарського призначення з 1 жовтня 2020 року.

Також повідомлялося, що проєкт закону про референдум буде запропонований до розгляду депутатами на ІІІ сесії Верховної Ради. Він стане першим із низки законопроєктів, ухвалення яких має забезпечити народовладдя в Україні.

Детальніше про заспуск ринку землі читайте у матеріалі Mind «Земля зупинилася: чому не вдалося скасувати земельний мораторій. І які шанси запустити ринок сільгоспземель уже наступного року».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті