Захворіло у світі
5,375,648
Померло у світі
343,721
Вилікувалось у світі
2,149,412
Захворіло в Україні
20,986
Померло в Україні
617
Вилікувалось в Україні
7,108
Тепер у Польщі: Volkswagen знову оштрафували за введення в оману споживачів

Тепер у Польщі: Volkswagen знову оштрафували за введення в оману споживачів

Штраф складає 28,5 млн євро

Тепер у Польщі: Volkswagen знову оштрафували за введення в оману споживачів
фото www.flickr.com/photos/automobileitalia/26367915926

Компанія Volkswagen Group Polska, дочірня структура німецького автоконцерну Volkswagen, має сплатити у Польщі штраф на загальну суму 120,6 млн злотих (28,5 млн євро) за введення в оману споживачів про рівень викидів проданих автомобілів. Про це повідомило польське Управління конкуренції та захисту прав споживачів (UOKiK), передає DW.

Штраф стосується періоду з 2008-го по 2016 рік та автомобілів марок Volkswagen, Audi, Seat та Skoda з двигуном EA 189 EU 5. Програмне забезпечення на цих автомобілях дозволяло маніпулювати тестами на відповідність двигунів екологічним стандартам, хоча насправді шкідливі викиди були вищими, повідомили у UOKiK.

Штраф накладено також з урахуванням позиції Volkswagen, згідно з якою дилери отримали вказівку не звертати увагу на скарги споживачів щодо рівня викидів. Volkswagen також повинен повідомити кожного споживача, який придбав автомобіль з двигуном EA 189 EU 5, про це рішення. Концерн має право оскаржити рішення щодо штрафу в суді.

Нагадаємо: минулого місяця у Великобританії 90 000 власників дизельних автомобілів Volkswagen подали колективний позов до концерну, вимагаючи відшкодувати їм збитки, які виникли у зв'язку з маніпулюванням даними про шкідливі викиди дизельних двигунів їхніх машин.

Як повідомлялось, німецький автопром впав до найнижчого рівня за майже чверть століття на тлі того, що найбільша економіка Європи страждає від наслідків торгової війни.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті