Американо-українська компанія Very Good Security залучила $ 43,5 млн

Американо-українська компанія Very Good Security залучила $ 43,5 млн

Very Good Security працює над SaaS-рішенням, яке дозволяє компаніям використовувати чутливі дані без ризиків їх втрати і відповідальності за їх зберігання

Американо-українська компанія Very Good Security залучила $ 43,5 млн
Фото: pixabay.com

Компанія Very Good Security, що спеціалізується на кібербезпеки, сумарно залучила $43,5 млн. Про це повідомляє Іnventure.

Компанія Visa приєдналася до інвесторів, включаючи Goldman Sachs, Andreessen Horowitz, Vertex Ventures US, Макса Левчина (кофаундер PayPal) і Ніка Білогорського.

VGS також є партнером Visa в програмі Fintech Fast Track. Клієнти VGS можуть випускати банківські картки без необхідності бачити їх номери; робити перевірку персональних даних без необхідності зберігати дані паспортів і ідентифікаційних кодів.

Very Good Security працює над SaaS-рішенням, яке дозволяє компаніям використовувати чутливі дані без ризиків їх втрати і відповідальності за їх зберігання. Тобто, платформа VGS дозволяє компаніям застосувати підхід Zero Data – коли вони можуть не зберігати чутливі дані на своїх серверах. За їх безпечний збір і обмін з необхідними сервісами відповідає VGS.

Клієнтами VGS є Brex, Travel Bank, Deserve, Fivestars, LendUp і інші. У компанії працює близько 100 співробітників, з яких понад 60 – в київському офісі компанії.

Нагадаємо: нещодавно американський оператор платіжної системи Visa підписав угоду про придбання стартапа в сфері фінансових технологій Plaid за $5,3 млрд.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті