«Діснейленд» у Гонконзі призупинив роботу через коронавірус - ЗМІ

«Діснейленд» у Гонконзі призупинив роботу через коронавірус - ЗМІ

Раніше через вірус було закрито «Діснейленд» у Шанхаї

«Діснейленд» у Гонконзі призупинив роботу через коронавірус - ЗМІ
фото www.flickr.com/photos/ngoccachua/3430145834

Адміністрація парку розваг «Діснейленд» у Гонконзі ухвалила рішення призупинити його роботу у зв'язку з ситуацією із коронавірусом, про це пише «Інтерфакс-Україна».

Раніше на аналогічний крок пішло керівництво «Діснейленду» в Шанхаї. Також припинив роботу в Гонконзі тематичний парк розваг Ocean Park, а McDonald's призупинив роботу в п'яти містах Китаю на невизначений час.

Напередодні, нагадують західні ЗМІ, влада Гонконгу оголосила екстрену ситуацію через загрозу поширення коронавірусу.

Водночас висловлювалася критика щодо глави адміністрації Гонконгу Керрі Лам через її небажання ізолювати Гонконг від материкової частини Китаю. Так, нагадують ЗМІ, п'ятеро з шести осіб, чиї аналізи дали позитивний результат на вірус, прибули в Гонконг високошвидкісною залізничною магістраллю.

У свою чергу Керрі Лам зазначила, що ситуація ще не набула такого гострого характеру, щоб перекривати в'їзди до Гонконгу. Водночас вона наголосила, що всі, хто прибуває в Гонконг з материка, мають заповнювати відповідні медичні форми.

У неділю, 26 січня, Китай підтвердив 1 975 випадків зараження коронавірусом пацієнтів станом на 25 січня, в той час як кількість смертей від вірусу зросла до 56, повідомила державна телекомпанія CCTV.

Місто Ухань фактично заблоковане, а транспортні шляхи перекриті, проїхати можуть тільки автомобілі швидкої допомоги.

Також повідомлялося, що в Україні було три випадки підозри на пневмонію, викликану небезпечним коронавірусом. Також у Києві визначено лікарню, куди відправлятимуть хворих.

Раніше Mind писав, що МОЗ України посилює протиепідемічні заходи для недопущення коронавірусу. В аеропорту «Бориспіль» буде запроваджений температурний скринінг пасажирів на прямих авіарейсах з Китаю.

Крім того нагадаємо, що президент Володимир Зеленський заслухав звіт керівництва Міністерства охорони здоров'я  щодо ситуації з коронавірусом, який розповсюджується з Китаю, та заходів, яких МОЗ вживає у зв’язку з цим в Україні.

Водночас при РНБО створено опергрупу, що відслідковує ситуацію з поширенням корона вірусу. Моніториться ситуація з його розповсюдженням у країнах Азії, насамперед КНР, Європи, США, та країн СНД, з якими Україна має спільний кордон.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло