При РНБО створено опергрупу, що відслідковує ситуацію з поширенням коронавірусу

При РНБО створено опергрупу, що відслідковує ситуацію з поширенням коронавірусу

Моніториться ситуація з його розповсюдженням у країнах Азії, насамперед КНР, Європи, США, та країн СНД, з якими Україна має спільний кордон

При РНБО створено опергрупу, що відслідковує ситуацію з поширенням коронавірусу
Секретар РНБО Олексій Данілов
Фото: УНІАН

Оперативна група при апараті Ради національної безпеки і оборони (РНБО) здійснює цілодобовий моніторинг та аналіз ситуації щодо розповсюдження нового коронавірусу. Про це повідомила пресслужба РНБО на своїй сторінці у Faceook.

В РНБО уточнили, що відповідна оперативна група була створена при апараті РНБО ще 20 січня і відтоді вона здійснює моніторинг та аналізує ситуацію стосовно розповсюдження нового коронавірусу (2019-n-CoV).

Секретар Ради національної безпеки і оборони Олексій Данілов зазначив, що ситуація з поширенням нового коронавірусу перебуває на постійному контролі, і апарат РНБО в повному обсязі володіє всією необхідною інформацією щодо цього питання.

За його словами, моніторинг розповсюдження нового коронавірусу (2019-n-CoV) здійснюється стосовно країн Азії (насамперед КНР), Європи, США, та країн СНД, з якими Україна має спільний кордон.

У цілодобовому режимі аналізуються і вивчаються заходи, яких вживають органи влади іноземних держав для запобігання подальшому поширенню вірусу, і статистика випадків пневмонії, спричиненої новим коронавірусом .

Раніше повідомлялося, що МОЗ України посилює протиепідемічні заходи для недопущення коронавірусу. В аеропорту «Бориспіль» буде запроваджений температурний скринінг пасажирів на прямих авіарейсах з Китаю.

Mind писав, що станом на 26 січня зафіксовано близько 2000 осіб, що заразилися новим коронавірусом, більшість у Китаї. Від нього вже померло 56 осіб. Сполучені Штати заявили, що евакуюють своїх громадян з міста Ухань, яке стало центром спалаху.

Також повідомлялося, що в Україні було три випадки підозри на пневмонію, викликану небезпечним коронавірусом. Також у Києві визначено лікарню, куди відправлятимуть хворих.

Крім того нагадаємо, що президент Володимир Зеленський заслухав звіт керівництва Міністерства охорони здоров'я  щодо ситуації з коронавірусом, який розповсюджується з Китаю, та заходів, яких МОЗ вживає у зв’язку з цим в Україні.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло