Захворіло у світі
12,521,347
Померло у світі
560,834
Вилікувалось у світі
6,901,607
Захворіло в Україні
52,843
Померло в Україні
1,372
Вилікувалось в Україні
25,661
Власник Victoria's Secret підтвердив продаж свого бренду за $525 млн

Власник Victoria's Secret підтвердив продаж свого бренду за $525 млн

Скандальному Лекслі Векслеру доведеться покинути посаду гендиректора

Власник Victoria's Secret підтвердив продаж свого бренду за $525 млн
фото www.flickr.com/photos/donachadhu/44896900222

Компанія L Brands підтвердила продаж свого бренду Victoria's Secret приватній акціонерній компанії Sycamore Partners за $525 млн.

Як повідомляє CNN, Sycamore отримає 55% акцій, L Brands контролювати решту 45%, але бренд буде виділений в окрему компанію.

Лекслі Векслер, 82-ріяний мільярдер, який керував L Brands протягом кількох десятиліть залишить свою посаду генерального директора та глави ради директорів в межах угоди. Видання зазначає, що Векслер залишиться в правлінні L Brands в якості почесного члена ради директорів.

За словмиа Векслера, виокремлення Victoria's Secret в приватну компанію «забезпечить кращий шлях для відновлення бренду до його історичного рівня прибутковості та росту».

«Ми вважаємо, що як приватна компанія, Victoria's Secret зможе краще зосередитись на більш довгострокових результатах. Ми раді, що зберігши значну долю участі, наші акціонери матимуть можливість повноцінно брати участь в потенціалі росту цього знакового бренду», – наголосив він.

Нагадаємо: раніше цього місяця стало відомо, що L Brands наблизилась до угоди щодо продажу свого бренду Victoria's Secret компанії Sycamore Partners. 

Як відомо, Лекслі Векснера обвинуватили у зв’язках у уже покійним Епштейном, який, як зазначалось, керував майном глави L Brands протягом майже 20 років. Репутацію Victoria's Secret похитнула і низка скандалів, пов’язаних із домаганням керівництва бренду до моделей. Зокрема, мова йде про ексдиректора по маркетингу компанії Еда Разека. Цікаво, що потерпілим жінкам його провину довести не вдалось, натомість він пішов у відставку після гучного скандалу навколо його слів про трансгендерних людей, яким не місце на показах Victoria's Secret.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті