Захворіло у світі
5,543,439
Померло у світі
347,836
Вилікувалось у світі
2,266,394
Захворіло в Україні
21,584
Померло в Україні
644
Вилікувалось в Україні
7,575
Суд дозволив рубати ліс для будівництва заводу Tesla в ФРН

Суд дозволив рубати ліс для будівництва заводу Tesla в ФРН

Рішення остаточне та не підлягає оскарженню

Суд дозволив рубати ліс для будівництва заводу Tesla в ФРН
фото www.flickr.com/photos/niallkennedy/3241925861

Суд дозволив розчищення ділянки і вирубку лісу на території, призначеної для будівництва першого європейського заводу американського виробника електромобілів Tesla. Рішення вищого адміністративного суду Берліна і Бранденбурга остаточне і не підлягає оскарженню, передає DW.

Декількома днями раніше цей же суд розпорядився тимчасово призупинити розчищення ділянки. Тепер він відхилив скаргу активістів федерального екологічного союзу «Зелена ліга».

Судді не знайшли порушень в тому, що влада регіону дозволила підготовчі будівельні заходи. Вирубка лісу в Німеччині не дозволена поза періодом гніздування птахів, що починається 1 березня і триває до осені, тому лісозаготівельна техніка прибула на дільницю в середині лютого і приступила до роботи.

Завод Tesla в муніципалітеті Грюнхайде має запрацювати вже з літа 2021 року, на ньому буде створено 12 тисяч робочих місць. Як очікується, щороку там будуть випускатися 150 000 машин Tesla Model 3 і Model Y. У перспективі обсяг виробництва повинен збільшитися до 500 000 автомобілів на рік.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті