Захворіло у світі
12,376,147
Померло у світі
556,895
Вилікувалось у світі
6,795,141
Захворіло в Україні
52,043
Померло в Україні
1,345
Вилікувалось в Україні
24,800
Apple може дозволити користувачам змінювати браузер за замовчуванням – джерела

Apple може дозволити користувачам змінювати браузер за замовчуванням – джерела

Компанію не раз звинувачували в перешкоджанні чесній конкуренції

Apple може дозволити користувачам змінювати браузер за замовчуванням – джерела
фото pixabay.com

Американська компанія Apple, виробник iPhone та iPad, розглядає можливість дозволити користувачам змінювати браузер і поштовий сервіс за замовчуванням. Таким чином користувачі зможуть використовувати не Safari та Mail, а сторонні браузери і програми. Про це пише Коммерсант з посиланням на Bloomberg.

Станом на сьогодні Apple не дає можливості користувачам замінити попередньо встановлені сервіси такого роду сторонніми додатками. Загалом компанія попередньо встановлює на iPhone і iPad 38 додатків, серед яких Safari, а також поштовий сервіс, месенджер, додаток з картами.

Така політика викликає критику на адресу корпорації, яку звинувачують в тому, що тим самим вона перешкоджає чесній конкуренції, в деяких країнах це питання вивчають регулятори. У числі інших розглядом цього питання займається антимонопольний комітет Палати представників США.

Джерела, знайомі з ситуацією, стверджують, що Apple також може дозволити використання сторонніх музичних програм, наприклад Spotify або Pandora, в своїй розумній колонці HomePod.

На думку експертів, це може підвищити привабливість самого гаджета для користувачів: за даними компанії Strategy Analytics, на HomePod припадає лише 5% ринку «розумних» колонок.

Також Apple вивчає ще одне питання – можливість установки сторонніх музичних програм в якості сервісу за замовчуванням замість Apple Music в голосовому помічнику Siri.

Нагадаємо, акції Apple впали після новини про вплив коронавірусу на продажі.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті