Українським ІТ-компаніям спростили залучення іноземних фахівців
Встановлена квота на імміграцію 5 тисяч спеціалістів для працевлаштування

Кабінет міністрів встановив річну квоту на імміграцію 5000 іноземних спеціалістів для працевлаштування в українських ІТ-компаніях. Про це повідомляється на сторінці Мінцифри у мережі Facebook у середу.
«Візу треба поновлювати щороку і людина залишається прив’язаною до конкретного місця. Квоти ж дають спеціалісту можливість проходити перевірку раз на 10 років і свободу обирати, де працювати й навіть створювати тут власний продукт… Імміграційні квоти дозволять частково закрити потребу ринку у висококваліфікованих фахівцях», – зазначається у повідомленні.
Згідно з повідомленням, в Україні бракує ІТ-фахівців: щороку українські університети випускають 15-17 тисяч ІТ-фахівців різних напрямків, тоді як в країні відкривається близько 40 тисяч вакансій для айтіішників. При цьому певна частина українських спеціалістів їде працювати за кордон, або працюють на фрілансі.
За даними Мінцифри, квота розподілена між містами: Київ – 2500, Харків – 700, Дніпро – 600, Одеса – 600 та Львів – 600.
Як повідомлялося, чисельність програмістів в Україні може складати 200 тисяч.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].