Захворіло у світі
10,538,577
Померло у світі
512,689
Вилікувалось у світі
5,395,571
Захворіло в Україні
44,998
Померло в Україні
1,173
Вилікувалось в Україні
19,548
Уряд зобов'язав обладміністріції встановити КПП між областами

Уряд зобов'язав обладміністріції встановити КПП між областами

Військові будуть здійснювати безконтактне вимірювання температури подорожуючих

Уряд зобов'язав обладміністріції встановити КПП між областами
Фото: ukrinform.com

Кабінет Міністрів зобов'язав Київську міську та обласні державні адміністрації встановити особливий режим в’їзду та виїзду з території областей, встановивши контрольно-пропускні пункти з військовими та організувати моніторинг стану здоров’я подорожуючих шляхом безконтактного вимірювання температури. Відповідна постанова № 255 від 2 квітня опублікована на сайті уряду.

«Створити на в’їздах і виїздах на/з території областей контрольно-пропускні пункти, залучати в установленому порядку для роботи в цих пунктах військовослужбовців, працівників, матеріально-технічні та транспортні засоби підприємств, установ, організацій незалежно від форми власності, частин та підрозділів Міністерства оборони та Міністерства внутрішніх справ», – йдеться в тексті постанови.

Окрім того, документом передбачається обмеження переміщення між областями в разі погіршення епідемічної ситуації.

Уряд також зобов'язав обласні органи забезпечити необхідний соціальний супровід одиноким особам на самоізоляції, пенсіонерам та осібам з інвалідністю.

Як повідомлялася, уряд ухвалив рішення про заборону ходити по вулицях більше, ніж по двоє осіб, за винятком тих, хто супроводжує дітей.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті