Канада вимушена скоротити нафтодобування на 1,1 млн барелів на добу
Навіть нова угода ОПЕК+ не здатна допомогти виробникам обійти вимушене зниження продуктивності

Пандемія Covid-19 знищила попит на нафту в світі і навіть нова угода ОПЕК+ не допоможе виробникам обійти вимушене зниження продуктивності. Як повідомляє OilExp, одним з найбільш постраждалих виробників є Канада.
Очікується, що в другому кварталі 2020 року обсяги нафтовидобутку в країні знизяться на 1,1 млн. барелів на добу (д / б).
У Mind з'явився телеграм-канал Mind tweet, де ви першими отримуєте головні новини, що мають вплив на економіку та бізнес. Підпишіться, щоб зберегти ваш час та гроші.
До теперішнього моменту Канада скоротила продуктивність на 325 000 барелів на день, Ірак на 300 000 барелів на день, Венесуела на 235 000 барелів на день, Бразилія на 200 000 барелів на день.
«Внаслідок обвалу попиту на паливо в Північній Америці в квітні і травні, ми припускаємо, що обсяги видобутку нафти в Західній Канаді знизяться на 1,1 млн б / д. При цьому, існує ризик подальшого скорочення показника», – говорить старший аналітик Rystad Energy Томас Лайлс.
Rystad передбачає, що в третьому кварталі року обсяги нафтовидобутку в Канаді будуть знижені на 513 000 б / д, а в четвертому кварталі – на 293 000 б / д.
Нагадаємо: 12 квітня країни ОПЕК, Росія та інші нафтовидобувні держави домовились знизити видобуток нафти на 9,7 млн барелів на добу в травні-червні. В межах найбільшої угоди про зниження видобутку в історії країни планують скорочувати виробництво протягом двох років – до квітня 2022 року. Країни, що входять до «Великої двадцятки», також стануть частиною угоди, що разом з ОПЕК + дозволить прибрати з ринку близько 20 млн барелів на добу.
Як повідомлялось, незважаючи на угоду, 14 квітня ціна за барель нафти Brent впала нижче $30.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: editor@mind.ua.