Захворіло у світі
12,721,778
Померло у світі
565,219
Вилікувалось у світі
7,006,407
Захворіло в Україні
53,521
Померло в Україні
1,383
Вилікувалось в Україні
26,118
Залізниця готова відновити перевезення – Криклій

Залізниця готова відновити перевезення – Криклій

З 1 червня Україна почне перші пасажирські залізничні перевезення в міському, регіональному, далекому внутрішньому і міжобласному сполученнях

Залізниця готова відновити перевезення – Криклій
Фото: УЗ

З 1 червня в Україні відновляться залізничні пасажирські перевезення. Про це заявив міністр інфраструктури Владислав Криклій під час інспекційного огляду станції «Київ-Пасажирський» у четвер, 21 травня, передає пресслужба Кабінету Міністрів.

«Карантин дав час, щоб підготуватися до прийому пасажирів. На станції «Київ-Пасажирський» вже демонтовано МАФи, встановлено сучасну систему відеонагляду, повністю відремонтовано приміський вокзал» – йдеться в повідомленні з посиланням на слова Криклія.

Зазначається, що «Укрзалізниця» завершила демонтаж 35 МАФів на Вокзальній площі та у конкорсі вокзалу. Під ліквідацію підпали торговельні території, на які закінчився термін оренди, у тому числі, точки продажу алкоголю на розлив. У відомстві повідомили, що МАФи, які залишаться, будуть реконструйовані та приведені до єдиного стилю.

Окрім того, на вокзалах станції «Київ-Пасажирський» посилені заходи безпеки і встановлена ​​нова система відеоспостереження – 22 камери з функцією розпізнавання обличчя.

«Це допоможе попередити крадіжки, а також дасть можливість правоохоронним органам відслідковувати правопорушників, які пересуваються поїздами. Під час інспекційного огляду станції міністр наголосив на необхідності встановлення таких систем і на приміському вокзалі», – йдеться в повідомленні відомства.

Нагадаємо, «Укрзалізниця» не отримала від місцевих органів влади понад 500 млн грн компенсацій за перевезення пільговиків за 2019 рік та перший квартал 2020 року, така заборгованість ставить під загрозу відновлення приміського сполучення у повному обсязі.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті