Захворіло у світі
11,279,465
Померло у світі
531,056
Вилікувалось у світі
6,069,717
Захворіло в Україні
48,500
Померло в Україні
1,249
Вилікувалось в Україні
21,376
Німеччина продовжила термін в'їзду сезонних працівників

Німеччина продовжила термін в'їзду сезонних працівників

Інші умови в’їзду залишаються у силі

Німеччина продовжила термін в'їзду сезонних працівників
фото www.flickr.com/photos/beata_b_a/35846733743

Міністерства сільського господарства та внутрішніх справ ФРН погодили подовження строків для в'їзду до Німеччини сезонних робітників до 15 червня. Як повідомляє DW, про це йдеться у повідомленні німецького мінсільгоспу.

Як відомо, відповідний дозвіл, запроваджений як виняток під час пандемії COVID-19, мав діяти до кінця травня.

Інші умови для в'їзду, зокрема максимальний контингент у 80 000 осіб та наявність відповідного дозволу на роботу, залишаються в силі. Крім того, на іноземців, які прибувають для участі у сезонних роботах на сільськогосподарських підприємствах, поширюються правила про захист від інфекційних захворювань.

За останніми даними, до ФРН прибули вже 33 000 заробітчан. Також в середині червня знову буде проведена «принципово нова» оцінка ситуації.

Нагадаємо: раніше Міністерство сільського господарства Польщі повідомило про нові правила, що мають полегшити фермерам пошук нових робочих рук на час сезонного збору врожаю тих чи інших культур. Зокрема, сезонні працівники з-за східного кордону Польщі, зокрема, з України, зможуть працювати відразу по прибутті до сільськогосподарської фірми.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті