Захворіло у світі
11,279,465
Померло у світі
531,056
Вилікувалось у світі
6,069,717
Захворіло в Україні
48,500
Померло в Україні
1,249
Вилікувалось в Україні
21,376
Німецький уряд платитиме малим і середнім компаніям по 50 000 євро щомісяця

Німецький уряд платитиме малим і середнім компаніям по 50 000 євро щомісяця

Така підтримка триватиме до кінця року в рамках відновлення економіки після коронавірусу

Німецький уряд платитиме малим і середнім компаніям по 50 000 євро щомісяця
фото Shutterstock

Німецькі компанії, в яких працюють менше 250 співробітників, зможуть отримувати щомісяця суму до 50 000 євро в період з червня по грудень цього року. Таких заходів планує вжити міністр економіки і енергетики Німеччини Петер Альтмайер для підтримки малого та середнього бізнесу, який не може працювати в повному обсязі через карантин у зв'язку з епідемією коронавірусу. Про це повідомляє Deutsche Welle.

За оцінками міністерства економіки, до серпня на цю програму буде потрібно 25 млрд євро.

Заявки на отримання допомоги зможуть подавати підприємства, індивідуальні підприємці і люди вільних професій. Для отримання допомоги їм необхідно буде довести, що їхні доходи в квітні і травні цього року скоротилися щонайменше на 60% порівняно з аналогічним періодом минулого року. Розглядатимуться також заявки від тих, хто вже отримав допомогу на федеральному чи регіональному рівнях.

Раніше повідомлялося, що німецький уряд наприкінці березня ухвалив великий пакет заходів для підтримки економіки, яка зазнає збитків через пандемію коронавірусу. Він передбачає фінансування різних заходів за допомогою нової заборгованості обсягом 156 млрд євро. Зокрема 50 млрд євро були виділені на підтримку самозайнятих громадян, а також малих і мікропідприємств.

На початку квітня в країні також схвалили додаткову програму швидкого кредитування для малого та середнього бізнесу. В рамках цієї програми підприємства, на яких зайнято від 11 до 50 співробітників, можуть отримати від банків кредити в розмірі до 500 000 євро, гарантії за якими візьме на себе держава.

Нагадаємо, уряд Німеччини погодив пакет допомоги на 9 млрд євро для порятунку авіакомпанії Lufthansa.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті