Захворіло у світі
11,279,465
Померло у світі
531,056
Вилікувалось у світі
6,069,717
Захворіло в Україні
48,500
Померло в Україні
1,249
Вилікувалось в Україні
21,376
Англійський суд призначив слухання справи проти екс-власників ПриватБанку на 2022 рік

Англійський суд призначив слухання справи проти екс-власників ПриватБанку на 2022 рік

У лондонській справі Коломойський і Боголюбов звинувачуються у виведенні майже $2 млрд

Англійський суд призначив слухання справи проти екс-власників ПриватБанку на 2022 рік
фото DR

Англійський суд призначив слухання по суті позову на $3 млрд державного ПриватБанку до ексакціонерів Ігоря Коломойського і Геннадія Боголюбова на 1 березня 2022 року. Про це повідомляє прес-служба банку, на яку посилається НВ Бізнес.

«Очікується, що розгляд справи може зайняти від 10 до 13 тижнів. Відповідачі клопотали про відкладення розгляду справи мінімум до жовтня 2022 року, але суддя постановив, що всі сторони повинні бути готові почати слухання 1 березня 2022 року», – йдеться в повідомленні банку в п’ятницю.

У банку зазначили, що під час дводенної наради про порядок розгляду справи, яка проходила з 24 по 26 червня 2020 року, суддя Манн погодився з доводами ПриватБанку. Зокрема, він став на бік фінустанови щодо графіка розгляду справи та інструкцій з підготовки до розгляду.

«Уже тривалий час продовжується процедура підготовки до слухання по суті до встановлених термінів для різних його етапів, які необхідно пройти до початку розгляду справи всім сторонам», – уточнюється в повідомленні.

В ПриватБанку також додали, що всесвітній арешт активів Коломойського і Боголюбова залишається в силі і буде діяти до моменту винесення рішення Англійським судом.

У лондонській справі Коломойський і Боголюбов звинувачуються у виведенні майже $2 млрд. Зараз сума дорівнює $3 млрд із урахуванням відсотків. За даними агенції Kroll, загалом колишні власники ПриватБанку вивели з банку до його націоналізації $5,5 млрд.

Раніше НВ Бізнес повідомляв, що повноцінний розгляд справи в Лондоні може початися в 2021 році. До тих пір зберігається всесвітній арешт на активи олігархів і обмеження у витратах 20 000 фунтів на тиждень.

Також вони мають погоджувати з ПриватБанком будь-які угоди купівлі-продажу активів. Крім того, ПриватБанк подав позови в США (сума вимоги понад $600 млн), в Ізраїлі (майже $ 600 млн) і на Кіпрі ($5,5 млрд)

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті