Англійський суд призначив слухання справи проти екс-власників ПриватБанку на 2022 рік
У лондонській справі Коломойський і Боголюбов звинувачуються у виведенні майже $2 млрд

Англійський суд призначив слухання по суті позову на $3 млрд державного ПриватБанку до ексакціонерів Ігоря Коломойського і Геннадія Боголюбова на 1 березня 2022 року. Про це повідомляє прес-служба банку, на яку посилається НВ Бізнес.
«Очікується, що розгляд справи може зайняти від 10 до 13 тижнів. Відповідачі клопотали про відкладення розгляду справи мінімум до жовтня 2022 року, але суддя постановив, що всі сторони повинні бути готові почати слухання 1 березня 2022 року», – йдеться в повідомленні банку в п’ятницю.
У Mind з'явився телеграм-канал Mind tweet, де ви першими отримуєте головні новини, що мають вплив на економіку та бізнес. Підпишіться, щоб зберегти ваш час та гроші.
У банку зазначили, що під час дводенної наради про порядок розгляду справи, яка проходила з 24 по 26 червня 2020 року, суддя Манн погодився з доводами ПриватБанку. Зокрема, він став на бік фінустанови щодо графіка розгляду справи та інструкцій з підготовки до розгляду.
«Уже тривалий час продовжується процедура підготовки до слухання по суті до встановлених термінів для різних його етапів, які необхідно пройти до початку розгляду справи всім сторонам», – уточнюється в повідомленні.
В ПриватБанку також додали, що всесвітній арешт активів Коломойського і Боголюбова залишається в силі і буде діяти до моменту винесення рішення Англійським судом.
У лондонській справі Коломойський і Боголюбов звинувачуються у виведенні майже $2 млрд. Зараз сума дорівнює $3 млрд із урахуванням відсотків. За даними агенції Kroll, загалом колишні власники ПриватБанку вивели з банку до його націоналізації $5,5 млрд.
Раніше НВ Бізнес повідомляв, що повноцінний розгляд справи в Лондоні може початися в 2021 році. До тих пір зберігається всесвітній арешт на активи олігархів і обмеження у витратах 20 000 фунтів на тиждень.
Також вони мають погоджувати з ПриватБанком будь-які угоди купівлі-продажу активів. Крім того, ПриватБанк подав позови в США (сума вимоги понад $600 млн), в Ізраїлі (майже $ 600 млн) і на Кіпрі ($5,5 млрд)
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: editor@mind.ua.