Захворіло у світі
65,277,100
Померло у світі
1,507,323
Вилікувалось у світі
41,988,598
Захворіло в Україні
787,891
Померло в Україні
13,195
Вилікувалось в Україні
397,809
Binance зробила найбільше оновлення торгової системи платформи

Binance зробила найбільше оновлення торгової системи платформи

Тепер можна купити біткойн за гривню

Binance зробила найбільше оновлення торгової системи платформи
фото: pixabay.com

Криптовалютна біржа Binance представила найбільше оновлення системи за історію біржі. Про це передає Forklog.

«Це найбільше оновлення на сьогодні. Ми перемкнули відповідний двигун на нову мову програмування (і переписали весь код з нуля, в міру потреби). Це настільки велике оновлення, наскільки ви можете отримати. Два роки розробки, все для підвищення продуктивності. Готові до наступної хвилі ...», – написав у своєму твіттері CEO компанії Чанпен Чжао. 

Як повідомив CEO компанії Чанпен Чжао, криптовалютна біржа Binance збільшила швидкість роботи обробки операцій в 10 разів, оновивши систему платформи. Згідно із заявою, наразі це найбільше оновлення системи за історію біржі. Компанія два роки розробляла це покращення системи й тепер біржа готова до «наступної хвилі» зростання криптовалютного ринку. Також з покращенням системи Binance зможе обробляти більшу кількість запитів та торгові обсяги приблизно в 100 разів більше.

Процес оновлення платформи розпочався в неділю о 05:00 за київським часом й тривав три години. Вже о 8:30 біржа повністю відновила свою роботу, а оновлення не вплинуло на стан ф’ючерсів та опціонів.

Окрім того раніше біржа додала нові торгові пари – BTC/UAH, USDT/UAH. Відтепер є більше можливостей для українців. 

Раніше повідомлялося, що Microsoft оголосила про запуск продукту на основі біткойна. Технологія дозволить створювати цифрові децентралізовані акаунти та може бути використана в соцмережах. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті