Захворіло у світі
43,514,678
Померло у світі
1,159,708
Вилікувалось у світі
29,204,379
Захворіло в Україні
355,601
Померло в Україні
6,590
Вилікувалось в Україні
145,336
Gilead пообіцяла збільшити поставки ремдесівіру в Європу восени

Gilead пообіцяла збільшити поставки ремдесівіру в Європу восени

Компанію розкритикували за продаж США майже повного прогнозованого обсягу виробництва препарату в липні, серпні та вересні

Gilead пообіцяла збільшити поставки ремдесівіру в Європу восени
фото DR

Фармкомпанія Gilead Sciences Inc планує збільшити поставки препарату ремдесівір в країни Європи восени. Як повідомляє Reuters, компанія розраховує розподілити препарат між країнами по кількості людей, інфікованих новою коронавірусною інфекцією.

Глава німецького підрозділу фармацевтичної компанії Беттіна Бауер розповіла, що американський виробник може збільшити щомісячне виробництво ремдесівіра зі 190 000 до 2 млн доз в грудні.

Компанія зіткнулася з серйозною критикою за свою рішення продати владі США 500 000 курсів препарату ремдесівір для лікування коронавірусу. Кількість ліків, які придбає влада для лікарень США, на 100% покриває прогнозований обсяг виробництва препарату в липні і на 90% в серпні і вересні. Це викликало неабияку стурбованість щодо доступності препарату в інших місцях.

У Німеччині є всього кілька сотень доз ремдесівіра, і влада країни закликає Gilead збільшити виробництво препарату, який є єдиним, який отримав умовний дозвіл на продаж від Європейського союзу (ЄС) для застосування у пацієнтів з діагнозом COVID-19. Між тим, Бауер підкреслила, що в даний час в Німеччині доступність препарату перевищує його попит.

Нагадаємо: Європейська комісія на початку липня дозволила продаж першого препарату для лікування коронавірусу- ремдесівіру – він стане першим засобом, дозволеним на рівні ЄС для лікування коронавірусу.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті